مهار آتش‌سوزی گسترده در دو انبار لوازم خانگی
اخبار لوازم خانگی

مهار آتش‌سوزی گسترده در دو انبار لوازم خانگی

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از مهار آتش‌سوزی گسترده ...

نفیسه رحیمی | 2 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از مهار آتش‌سوزی گسترده در دو انبار لوازم خانگی و لوازم ساختمانی در بلوار «شهید صدوقی» کرمان خبر داد.

ابراهیم بابایی با تأکید بر اینکه این دو انبار، به‌دلیل نگهداری غیراصولی لوازم خانگی و ساختمانی و عدم رعایت نکات ایمنی، آتش گرفته بود و ربطی به اغتشاشات اخیر نداشته است، درخصوص عملکرد آتش‌نشانان برای مهار آتش‌سوزی گفت: آتش‌سوزی در ساعت ۱۲:۱۵ دقیقه امروز ۳۱ شهریورماه، به سازمان آتش‌نشانی اعلام شد که نخستین خودروی آتش‌نشانی در کمتر از سه دقیقه، به محل حادثه رسید.
وی، از اعزام شش دستگاه خودروی آتش‌نشانی از چهار ایستگاه به محل حادثه خبر داد و گفت: با تلاش ۴۰ نفر آتش‌نشان، آتش‌سوزی پس از ۴۵ دقیقه مهار شد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، با بیان اینکه لکه‌گیری آتش‌سوزی توسط آتش‌نشانان، تا ساعت ۱۴ طول کشید، گفت: در این حادثه، دو انبار لوازم خانگی و لوازم ساختمانی، هر یک به متراژ ۳۰۰ مترمربع دچار آتش‌سوزی شده بود و با توجه به غیراصولی بودن نگهداری لوازم خانگی و ساختمانی، در انبارها، آتش‌سوزی بسیار گسترده بود که با تلاش آتش‌نشانان، از سرایت آتش به منازل مسکونی اطراف، جلوگیری شد.
بابایی همچنین اعلام کرد: علت آتش‌سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، در دست بررسی است./خبر انلاین
انتهای پیام/

نظر شما چیست؟