لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
«ال کا ایران» گزارش می‌دهد؛

طرح ملی توان خرید با عنوان جهاد کالا رسما آغاز به کار کرد

xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، طرح ملی توان خرید با هدف حمایت از کالای ایرانی و با عنوان جهاد کالا بعد از ظهر روز چهارشنبه با حضور مسئولین وزارت صمت، اتاق اصناف ایران و اتاق اصناف تهران به صورت رسمی افتتاح شد.

رئیس شورای جهاد کالا در همین رابطه با اشاره به اهداف طرح جهاد کالا گفت : هدف ما از اجرای این طرح، تسهیل در فرایند خرید لوازم خانگی ایرانی با قیمت مناسب و شرایط اقساط مناسب بود که به لطف خدا امروز این مهم محقق شد.

دکتر مهدی کریمی افزود : در این طرح، حذف واسطه ها و واریز مستقیم منابع مالی به حساب تولیدکننده لوازم خانگی ایرانی اولویت مجموعه جهاد کالا بوده تا به این واسطه، مصرف کننده نهایی با کمترین هزینه بتواند کالای مورد نیاز خودرا تهیه کند.

وی ادامه داد : دکتر کریمی در ادامه افزود : در این طرح دولت محترم و همچنین بانک ها همراهی لازم را داشته اند و به زودی در تمامی ۳۲ استان کشور، این طرح اجرایی خواهد شد.

کریمی افزود : طرح جهاد کالا در ابتدای راه است و تا این لحظه حدود ۵۰ هزار میلیارد از طریق بانک های مختلف تامین منابع شده است. به همت مجموعه جهاد کالا قصد داریم در سال ۱۴۰۲ میزان منابع را به صد هزار میلیارد تومان برسانیم.

وی در پایان گفت : از دیگر برنامه های مجموعه جهاد کالا، طرح ضمانت کالای ایرانی است که طی ماه‌های آینده اجرایی خواهد شد. باید مصرف کننده کالای ایرانی با خیال آسوده کالا تولید داخل را خریداری کند، بر همین اساس طرح ضمانت کالای ایرانی را در دستور کار خود قرار دادیم.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

برگزاری نمایشگاه سالانه جهاد کالا با هدف تامین نقدینگی/طرح جدید برای حذف واسطه ها در خرید لوازم خانگی

نفیسه رحیمی

طرح ملی جهاد کالا به کمک بخش تولید خواهد آمد

بهنام وحیدی

جزئیات خرید اعتباری لوازم خانگی ایرانی با وام ۳۰ تا ۱۰۰ میلیونی

نهال وحیدی

ارسال دیدگاه