لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
صبح امروز؛

افتتاح بیست و دومین نمایشگاه لوازم خانگی تهران با حضور وزیر صمت

xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران صبح امروز (29 آذر 1401) با حضور آقای دکتر فاطمی امین؛ وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونین و آقای اکبر پازوکی؛ رئیس اتحادیه لوازم خانگی تهران رسما  افتتاح شد.

در این نمایشگاه  516 واحد تولیدی شرکت کرده اند که 456 شرکت داخلی هستند و به علاوه 8 برند خارجی و  پاویون چین متشکل از هفت شرکت نیز حضور دارند.

مجموع متراژ اختصاص یافته به نمایشگاه لوازم خانگی تهران 39 هزار و 689 متر مربع است که شامل 20 سالن سر پوشیده و فضای باز می شود و 263 متر مربع به برندهای خارجی و 118 متر مربع به پاویون چین تعلق دارد.

عباس هاشمی؛ دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در خصوص اهداف و برنامه های این رویداد عنوان کرد:انعقاد تفاهم‌نامه برپایی نمایشگاه در خارج از ایران، توسعه عمق ساخت داخل و صادرات و همچنین رونمایی و توسعه لوازم خانگی هوشمند از جمله برنامه هایی است که در این رویداد دنبال می شود.

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت لوازم‌خانگی (HAMex 2022)  از ۲۹ آذر تا دوم دی‌ ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

زمان برگزاری بیست و سومین نمایشگاه لوازم خانگی شیراز اعلام شد

بهنام وحیدی

نمایشگاه های تخصصی لوازم خانگی مشهد از فردا آغاز خواهد شد

قیمت گذاری دستوری صنعت لوازم خانگی را 10 سال به عقب خواهد برد

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه