لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی نمایشگاه لوازم خانگی ویدیوهای لوازم خانگی
وزیر صمت در پاسخ به «ال کا ایران»:

مذاکرات اولیه برای صادرات لوازم خانگی با چندین کشور آغاز شده است + ویدیو

xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، بیست و دومین نمایشگاه لوازم خانگی تهران صبح روز گذشته 29 آذر ماه 1401 رسما آغاز به کار کرد و وزیر صمت در جریان بازدید از این رویداد از آغاز مذاکرات برای صادرات لوازم خانگی خبر داد و عنوان کرد: این صنعت مراحل تولید و عرضه را پشت سر گذاشته و در حال حاضر تمرکز ما بر روی عمق ساخت داخل، همکاری با دانش بنیان ها، ارتقای کیفیت و صادرات است که برگزاری نمایشگاه به تحقق آن ها کمک می کند.

 

سید رضا فاطمی امین؛ وزیر صنعت، معدن و تجارت در پاسخ به سوال خبرنگار ال کا ایران در خصوص صادرات به کشورهای خارجی گفت: دولت وظیفه دارد تا زیر ساخت های لازم را برای صادرات فراهم کند که خوشبختانه تولید کننده های لوازم خانگی در این حوزه اقدامات خوبی را انجام داده اند و مذاکرات اولیه برای سرمایه گذاری مشترک با چندین کشور آغاز شده است.

وی ادامه داد: کشور ایران هم اکنون در کشورهایی مانند عراق و تاجیکستان لوازم خانگی تولید و عرضه می کند که با توجه به ظرفیت خوب این صنعت، می توان فراتر از مرزها رفت و صادرات لوازم خانگی را توسعه داد.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی از 29 آذر الی 2 دی ماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و علاقه مندان می توانند از ساعت 8 الی 15 عصر از این رویداد بازدید کنند.

انتهای پیام/

 

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

وزارت صنعت با تامین ارز دولتی برای ۲۶۳ پرونده ثبت سفارش صنعتی مخالفت کرد

بهنام وحیدی

اجرای برنامه های توسعه فرش دستباف در قالب خوشه فرش فارس

بهنام وحیدی

توسعه صنعت لوازم خانگی از الویت های کشور است

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه