اخبار لوازم خانگی

وزیر صنعت از آخرین تولیدات تولیپس بازدید کرد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، لوازم خانگی تولیپس که به عنوان یکی از قدیمی ترین برندهای تولیدکننده لوازم ...

بهنام وحیدی | 1 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، لوازم خانگی تولیپس که به عنوان یکی از قدیمی ترین برندهای تولیدکننده لوازم خانگی در کشور محسوب می‌شود، حضور پررنگی در بیست و دومین نمایشگاه لوازم خانگی تهران داشته است.

روز گذشته و پس از مراسم افتتاحیه بیست و دومین نمایشگاه لوازم خانگی تهران، وزیر صنعت، معدن و تجارت به غرفه تولیپس رفته و با مدیرعامل این مجموعه گفتگو کرد.

سیدرضا فاطمی امین؛ وزیر صمت پس از مراسم افتتاحیه، در نمایشگاه لوازم خانگی تهران حضور یافته و در حاشیه این بازدید به سراغ غرفه تولیپس رفته و از آخرین دست‌آوردهای این تولیدکننده به‌نام کشور دیدن کرد.

وی ضمن صحبت با مدیران ارشد تولیپس، در خصوص مشکلات تولید در صنعت لوازم خانگی با مدیران این مجموعه گفتگو و حمایت خودرا از تولیدکنندگان با کیفیت ایرانی مانند تولیپس اعلام کرد.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی از 29 آذر الی 2 دی ماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و علاقه مندان می توانند از ساعت 8 الی 15 عصر از این رویداد بازدید کنند.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟