لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی نمایشگاه لوازم خانگی ویدیوهای لوازم خانگی
«ال کا ایران» گزارش می دهد؛

گزارش ویدیویی از غرفه بنس در بیست و دومین نمایشگاه لوازم خانگی تهران

xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، بیست و دومین نمایشگاه لوازم خانگی تهران در روز جمعه 2 دی ماه 1401 به کار خود پایان داد و غرفه بنس در نمایشگاه لوازم خانگی تهران با استقبال بالای بازدیدکنندگان مواجه شد.

 

میلاد مسلمی؛ مدیر مارکتینگ و فروش اقساطی برند بنس با اشاره به این که بنس در رویداد امسال فرصت ارتباط با مشتریان و بسیاری از کسبه را داشت، عنوان کرد: بنس در سال گذشته از دو یخچال فریزر پولاریس و کراس رونمایی کرد. مدل دو قلو پولاریس در نمای ظاهری شبیه به یک ساید بای ساید عریض بوده که از تکنولوژی (Door in Door)، metal cooling و سیستم سرمایش دو گانه بهره برده است. از طرفی موتور این محصول از نوع اینورتر بوده و همچنین امکان اتصال به شیر آب شهری را دارد.

وی افزود: یخچال فریزر مدل کراس بنس عریض ترین مدل کمبی موجود در بازار ایران است که دارای ارتفاع 190 و عمق 79 بوده و جایگزین مناسبی برای ساید بای ساید است. این مدل نیز از قابلیت های یخ ساز اتوماتیک، آبریز متصل به آب شهری، سیستم سرمایش دوگانه و metal cooling بهره برده است.

مسلمی در پاسخ به سوال خبرنگار ال کا ایران در خصوص برنامه های بنس برای توسعه محصولات در سال های آینده گفت: شرکت بنس برنامه های متعددی برای توسعه محصولات خود دارد و در مراسم های بعدی می توان انتظار کالاهای جدیدی از این شرکت داشت.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

قیمت گذاری دستوری صنعت لوازم خانگی را 10 سال به عقب خواهد برد

نفیسه رحیمی

محصولات جدید لومکس در نمایشگاه لوازم خانگی با حضور زندوکیلی رونمایی می شوند

نفیسه رحیمی

سرمایه گذاری سوزوکی در بازار ایران نشان از رشد و شکوفایی صنعت لوازم خانگی است

ارسال دیدگاه