لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی

تلویزیون‌های سامسونگ گواهی سازگاری با ساعت بدن گرفتند

تلویزیون‌های سامسونگ گواهی سازگاری با ساعت بدن گرفتند
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکت سامسونگ الکترونیکس امروز اعلام کرد که تلویزیون‌های سری 2023 Lifestyle و Neo QLED این شرکت، گواهی سازگاری با ساعت بدن را از موسسه برق، الکترونیک و فناوری‌های اطلاعات (VDE) دریافت کرده است.

این تاییدیه بار دیگر تعهد سامسونگ را در توسعه و طراحی محصولاتی مطابق با اولویت‌های مصرف‌کنندگان نشان می‌دهد. براساس این تاییدیه، حالت‌ Eye Comfort تلویزیون‌های سامسونگ با تنظیم خودکار نور و دمای رنگ، نور طبیعی فضای باز را بازسازی ‌کرده و به این ترتیب بهترین تجربه تماشا را برای آن دسته از کاربران فراهم می‌کند که زمان زیادی را در فضای بسته هستند.

ساعت بدن در واقع یک چرخه 24 ساعته است که برای کمک به پویایی بدن و فعالیت بیشتر، مانع تولید ملاتونین در طول روز شده و برای کمک به خواب بهتر، میزان تولید ملاتونین را در شب افزایش می‌دهد. ملاتونین هورمونی است که به خواب بهتر شما کمک می‌کند.

موسسه VDE که مرکز آن در کشور آلمان است با انجام آزمایش‌های مختلف سطح ایمنی و سلامتی دستگاه‌های الکترونیکی را ارزیابی می‌کند و گواهینامه‌ها یا تاییدیه‌های مرتبط به آن را صادر می‌کند. این موسسه با بیش از 36 هزار عضو یکی از بزرگترین انجمن‌های فنی و علمی اروپا به شمار می‌رود. تاییدیه جدید VDE پس از بررسی‌ها و اندازه‌گیری محرک‌های شبانه‌روزی در سطوح مختلف مزیت‌های حالت Eye Comfort را برای ساعت بدن کاربران تایید می‌کند.

فرآیند بررسی و صدور این تاییدیه، مطابق با روش Circadian Stimulus و برپایه نتایج آزمایشات مرکز تحقیقات روشنایی ایالات متحده انجام شده است.

تاییدیه «ساعت بدن» تنها یکی از گواهینامه‌هایی است که تلویزیون‌ های سامسونگ دریافت کرده‌اند، پیش از این، تلویزیون‌های سامسونگ تاییدیه «مراقبت از چشم» را از VDE و گواهی «عدم بازتاب» را از آزمایشگاه مستقل و مشهور UL (Underwriters Laboratories) دریافت کرده بودند. همچنین این تلویزیون‌ها اولین تاییدیه‌های Pantone  و SkinTone را از موسسه پنتون کسب کردند که استانداردهای دقت رنگ را در این صفحه نمایش‌ها به اثبات می‌رساند.

تاییدیه‌های کسب شده، نشان‌دهنده تلاش سامسونگ برای توجه و اولویت قرار دادن علایق کاربران در طراحی محصولات است.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به وبسایت www.samsung.com  مراجعه کنید.

انتهای پیام/

 

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

نسل جدید تلویزیون‌ QLED 8K سامسونگ با نام NEXTGEN معرفی شد

بررسی یخچال‌ RR30 سامسونگ ؛ جذاب و انعطاف‌پذیر

نفیسه رحیمی

استفاده از ویندوز رایانه بر روی گوشی‌های سامسونگ

admin

ارسال دیدگاه