لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی ویدیوهای لوازم خانگی
مشتری ناراضی دوو به «ال کا ایران» گفت:

بی‌مسئولیتی به سبک دوو/ بعد از سه ماه همان تلویزیون آب خورده را آوردند + ویدیو

xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، در پی انتشار گزارش روز گذشته سایت خبری ال کا ایران در خصوص بدعهدی برند اجاره‌ای دوو، روز گذشته یکی از مخاطبان ما با ارسال ویدیو، محتوای گزارش دیروز ال کا ایران را تایید کرد.

مشتری ناراضی از بی مسئولیتی برند دوو در گفتگو با خبرنگار ال کا ایران عنوان کرد : شکایتمان را به کجا ببریم؟ ما یک تلویزیون دوو خریداری کردیم و شرکت دوو تلویزیون خریداری شده را در یک روز بارانی به منزل ما ارسال کرد.

وی ادامه داد : وقتی کالا را آوردند متوجه شدیم که کارتن جعبه دوو که تلویزیون خریداری شده ما نیز در آن قرار داشت، غرق آب است. به همین دلیل کالا را از راننده تحویل نگرفتیم چرا که تلویزیون یک محصول الکترونیکی است و تماس با آب می تواند باعث آسیب دیدن محصول شود.

در این شرایط بد اقتصادی حدود 17 میلیون تومان پول تلویزیون داده‌ایم، این حق ما بود که محصول را سالم تحویل بگریم.

شاهکار تکریم مشتری توسط برند اجاره‌ای دوو

این مشتری ناراضی دوو در خصوص تحویل تلویزیون دوو پس از اینکه به شرکت عودت داده شد گفت : حدود سه ماه بعد از اینکه تلویزیون را به شرکت پس فرستادیم، کالایی برای ما ارسال نشد. هرچه تماس می‌گرفتیم فقط می‌گفتند که در حال پیگیری هستیم که در نهایت دستمان به جایی بند نبود.

وی ادامه داد : نکته جالب ماجرا اینجاست که ما این محصول را پیش خرید کردیم ( اشاره به پیش فروش محصولات دوو) و بخشی از مبلغ را به صورت چکی متعهد به پرداخت شدیم. سه ماه تلویزیون نداشتیم اما سه چک متعهد شده به شرکت دوو را پرداخت کردیم.

تحویل نگیرید دیگر ارسال نمی‌کنیم!!!

این مشتری ناراضی دوو ادامه داد : بعد از گذشت سه ماه با ما تماس گرفتند و تلویزیون را ارسال کردند و گفتند که اگر تحویل نگیرید دیگر این کالا را ارسال نمی‌کنیم. در کمال تعجب دیدم که همان تلویزیون با همان شماره سریال برای ما ارسال شده است. نکته جالب‌تر اینجاست که فقط و فقط کارتن خیس شده محصول را تعویض کرده و تحویل ما دادند. پیگیری هم کردیم گفتند دیگر این تلویزیون را تولید نمی‌کنیم!!!

به گزارش خبرنگار «ال کا ایران»، در شرایطی که مشتریان داخلی در شرایط انحصار بازار لوازم خانگی قرار گرفته و مجبور به خرید از برندهای موجود هستند، بی مسئولیتی در قبال هزینه های هنگفت دریافتی از مشتریان قابل اغماض نیست.

ورود هرچه سریعتر نهادهای نظارتی و امنیتی به موضوع برند اجاره ای دوو باعث خواهد شد تا دشمنان این کشور از نارضایتی های ایجاد شده توسط این برند، سوء استفاده خبری نکرده و آبروی صنعت لوازم خانگی ایران را زیر سوال نبرند.

بازهم تاکید می‌کنیم  در حالی که مقام معظم رهبری چند ماه پس از اعمال حمایت از تولید لوازم خانگی و تصویب قانون حمایت از تولیدکنندگان لوازم خانگی داخلی نسبت به ارایه برخی گزارش‌ها مبنی بر کارشکنی‌ها و کیفیت بسیار پایین این محصولات گله مند بود، انتظار می‌رفت برخی از این برندها که به دلایل مختلف باعث ایجاد نارضایتی در مردم شده بودند، کلام رهبر معظم انقلاب را سرلوحه فعالیت خود کنند که تا این لحظه اینچنین نشده است.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

اسنوا اولین تلویزیون‌ با پنل نمایشگرهای ایرانی خواهد بود؟

نفیسه رحیمی

لوازم خانگی دوو ساخت کجاست ؟ + لیست قیمت و ویدیو

نفیسه رحیمی

پاسخ به گلایه بازنشستگان در خصوص تنوع کم لوازم خانگی

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه