اخبار لوازم خانگی

تولیدکنندگان لوازم خانگی از شرایط برای ارتقای کیفیت استفاده کنند

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، عباس پور گفت: تولیدکنندگان از شرایط کنونی باید برای ارتقای کیفیت و کاهش قیمت تمام ...

نفیسه رحیمی | 1 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، عباس پور گفت: تولیدکنندگان از شرایط کنونی باید برای ارتقای کیفیت و کاهش قیمت تمام شده تولید استفاده کنند.

روح الله عباس پور درباره وضعیت بازار و صنعت لوازم خانگی، گفت: هرچند حمایت از تولیدات داخلی برای کشور تولید ثروت به همراه دارد و زمینه اشتغالزایی را فراهم می‌کند، اما باید این نکته توجه کرد که اگر هر حوزه‌ای بخواهد از این موضوع سوءاستفاده کند به سرنوشت صنعت خودروسازی دچار می‌شود.

نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی افزود: در صنعت خودروسازی به دلیل حمایت از تولید داخل سال‌ها واردات خودرو با سختگیری‌ها همراه بود و همین وضعیت موجب شد که خودرو‌ها بی‌کیفیت و با قیمت بالا تولید شوند که مجلس یازدهم برای ساماندهی این وضعیت موضوع واردات را تصویب کرد.

وی اضافه کرد: اگر تولیدکنندگان قیمت لوازم خانگی را برصورت صحیح تعیین نکنند و بخواهند از محدودیت واردات سوءاستفاده کنند به گونه‌ای که مصرف کننده متضرر شود، ممکن است دولت به این نتیجه برسد که واردات در این حوزه انجام شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه تولیدکنندگان از شرایط کنونی باید برای ارتقای کیفیت و کاهش قیمت تمام شده تولید استفاده کنند، تصریح کرد: به همان میزان که موضوع توجه به تولید اهمیت دارد، توجه به کیفیت و قیمت لوازم خانگی به منظور حمایت از مصرف کننده نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟