لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

تولیدکنندگان نباید از محدودیت واردات لوازم خانگی برای افزایش قیمت استفاده کنند

ارزان قیمت ترین لوازم خانگی های سال 99 بازار ایران
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه تولیدکنندگان نباید از محدودیت واردات لوازم خانگی برای افزایش قیمت استفاده کنند، گفت: در صورت بی توجهی تولیدکنندگان به ارتقای کیفیت و قیمت، ممکن است برای تنظیم بازار واردات نیز صورت گیرد.

روح اله عباس پور سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس  درباره گرانی لوازم خانگی، گفت: با بدقولی برخی شرکت‌های کره‌ای تولیدکننده لوازم خانگی، بر حمایت از تولیدات داخل تأکید شد و مردم نیز با تغییر رویکرد به سراغ خرید کالای ایرانی رفتند.

نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی افزود: تولید لوازم خانگی رشد مناسبی داشت و مردم نیز خرید کالای ایرانی را در اولویت قرار دادند بنابراین انتظار می‌رود که تولیدکنندگان لوازم خانگی بازار را انحصاری در نظر نگیرند و از این شرایط سوءاستفاده نکنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اضافه کرد: تولیدکنندگان نباید از محدودیت واردات لوازم خانگی برای افزایش قیمت استفاده کنند و مصرف‌کنندگان را با چالش روبه رو کنند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه تولیدکنندگان باید از شرایط کنونی به عنوان یک فرصت برای بهبود کیفیت و تلاش برای کاهش قیمت تمام شده تولید استفاده کنند، تصریح کرد: تولیدکنندگان لوازم خانگی اگر در حوزه ارتقای کیفیت و توجه به قیمت کم‌لطفی کنند، ممکن است برای تنظیم بازار واردات نیز صورت گیرد./خبرگزاری صدا و سیما

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

بازار دست تولیدکنندگان لوازم خانگی نبوده است

نفیسه رحیمی

نتیجه مذاکره با تولید کنندگان درباره عدم فروش لوازم خانگی به زودی اعلام می شود

نفیسه رحیمی

ثبات در بازار لوازم خانگی/افزایش قیمتی نخواهیم داشت

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه