صنعت لوازم خانگی تحریم
اخبار لوازم خانگی

صنایع لوازم خانگی در راه ورود به بورس هستند

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»،  رئیس سازمان بورس و اوراق بهادر ایران گفت: بخش‌های خصوصی واقعی از جمله صنایع لوازم ...

یاسمن داودیان | 1 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»،  رئیس سازمان بورس و اوراق بهادر ایران گفت: بخش‌های خصوصی واقعی از جمله صنایع لوازم خانگی در راه ورود به بازار سرمایه و بورس هستند.

مجید عشقی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در فرمانداری آمل با بیان این که بسیاری از بنگاه های اقتصادی و صنایع بزرگ و کوچک با بازارهای بازار سرمایه آشنایی ندارند، آموزش را مهمترین برنامه ها بیان کرد.

وی با بیان این که باید بخش خصوصی واقعی را وارد بازار سرمایه کنیم، افزود: بخش دولتی توان مدیریت اقتصاد را ندارد و باید بخش خصوصی را وارد این عرصه کنیم.

وی با تاکید بر پرهیز بخش دولتی از سنگ اندازی و چوب لای چرخ گذاشتن یادآور شد: با ورود بخش خصوصی واقعی شاهد توسعه اقتصاد خواهیم بودیم و تاکنون شاهد ورود بخش خصوصی قوی از جمله لوازم خانگی به بورس بوده ایم و منتظر پذیرش هستند.

به گزارش بازار، عشقی با عنوان این که در استان ها در پی شناسایی فرصت های سرمایه گذاری و بنگاه های اقتصادی برای ورود به بورس هستیم، گفت: از این رو برپایی آموزش هایی برای آشنایی بنگاه ها و شرکت های دانش بنیان با بورس و فرابورس در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟