تامین جهیزیه فرزندان بازنشستگان در سال جاری
اخبار لوازم خانگی

تامین جهیزیه فرزندان بازنشستگان در سال جاری

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور با اشاره به تغییر در فرایند قرعه‌کشی وام بازنشستگان ...

نفیسه رحیمی | 4 ماه قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور با اشاره به تغییر در فرایند قرعه‌کشی وام بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری از برنامه‌ریزی این مجموعه جهت تامین جهیزیه فرزندان بازنشستگان این صندوق در سال جاری خبر داد.

نعمت الله ترکی؛ مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه رقم وام ضروری بازنشستگان این صندوق 15 میلیون تومان بود، اظهار کرد‌: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته امسال این سقف به دو برابر افزایش یافته و به 30 میلیون تومان رسیده است.

وی با اشاره به تغییرات صورت گرفته در نحوه قرعه‌کشی و نوبت وام ضروری بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری گفت: پیش از این قرعه‌کشی در سال یک بار انجام می‌شد اما امسال با توجه به افزایش سقف وامی که پرداخت می‌شود، این فرصت هر ماه ایجاد می‌شود و افراد می‌توانند در قرعه‌کشی ثبت‌نام کنند و شانس یک نفر در طول سال 12 بار شده است.

ترکی با اشاره به اینکه در بخش وام ازدواج فرزندان بازنشستگان هم اقدامات خوبی در حال انجام است، گفت: در همین زمینه نیز تمهیداتی صورت گرفته که به‌زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در پایان گفت: در زمینه تامین جهیزیه فرزندان بازنشستگان نیز برنامه‌هایی در سال جاری اجرا خواهد شد./تسنیم

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟