نمایشگاه لوازم خانگی

بیست و سومین نمایشگاه لوازم خانگی تهران آغاز به کار کرد

بیست و سومین نمایشگاه لوازم خانگی تهران HAMEX صبح امروز(چهارشنبه 3 آبان ماه 1402) افتتاح شد.

بهنام وحیدی | 8 ماه قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، بیست و سومین نمایشگاه لوازم خانگی تهران HAMEX صبح امروز(چهارشنبه 3 آبان ماه 1402) با حضور محمد مهدی برادران؛ معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، محسن شکراللهی؛ مدیرکل صنایع لوازم خانگی و اداری وزارت صمت، اکبری تالار پشتی؛ رئیس کمیسیون صنایع مجلس، معاون بازرگانی وزارت صمت، عباس هاشمی؛ دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی افتتاح شد.

بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی در این رویداد حضور دارند که از این تعداد 17 شرکت خارجی و 12 نمایندگی هستند و شامل گروه کالایی لوازم خانگی انرژی‌بر (لوازم برقی و گازی و قطعه‌سازان) می شود.

نمایشگاه لوازم خانگی تهران امسال با تاکید بر سه محور اصلی امیدآفرینی و کاهش مهاجرت جوانان، نقش زنان در توسعه صنعت لوازم خانگی و نقش صنعت لوازم خانگی در کاهش اثرات تحریم و اقتصاد مقاومتی برگزار می شود و از برنامه های جدید این رویداد می توان از رویداد Ted talk و Tech tourصنعت لوازم خانگی و البته تورهای دانشجویی و دانش آموزی نام برد.

رویداد Ted talkو برگزاری تورهای دانشجویی و دانش آموزی با انتقال دانش و تجربه صنعتگران و نخبگان و البته آشنایی جوانان و نوجوان با فرآیند تولید و در واقع توسعه فرهنگ مصرف کالای ایرانی صورت گرفته است.

انجمن صنایع لوازم خانگی و به عبارت دیگر، مجری برگزاری نمایشگاه روز گذشته از راه اندازی سامانه جستجوی شغل با همکاری جهاد دانشگاهی خبر داد که قرار است به واسطه آن ارتباط مستقیم میان صنعتگران و علاقه مندان به فعالیت در صنعت لوازم خانگی رقم بخورد.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی از  3 الی 6  آبان ماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزارمی شود و علاقه مندان می توانند از ساعت 8 الی 15 عصر از این رویداد بازدید کنند.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟