اخبار لوازم خانگی

حراج خرده‌فروشی لوازم خانگی از مرز ۱۵ میلیارد تومان گذشت

مدیر طرح سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: بیش از ۷۰ دوره حراج خرده‌فروشی لوازم خانگی در استان‌های مختلف برگزار شد که فروش این کالاها از مرز ۱۵ میلیارد تومان گذشت.

بهنام وحیدی | 6 ماه قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، «حسن خالقی» ایرنا اظهار داشت: این حراج‌ها به صورت تک‌فروشی و برای رفع نیاز خانوار در نظر گرفته شده است که قیمت کالاها بر اساس قیمت‌های کارشناسی و پایین‌تر از بازار است.

وی ادامه داد: متقاضیان در ارائه پیشنهاد می‌توانند قیمت‌های سایر شرکت‌کنندگان را مشاهده کنند و بر اساس آن قیمت ارائه کنند.

خالقی با بیان اینکه اکنون هفتاد و دومین حراج خرده‌فروشی سازمان در استان تهران آغاز شده است گفت: این حراج با بیش از ۸۰ قلم کالا آغاز شده است که در این حراج کالاهای لوازم خانگی برقی، لوازم آشپزخانه، وسایل تنظیف و تجهیزات کامپیوتری عرضه شده است.

مدیر طرح سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی عنوان کرد: متقاضیان می‌توانند از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۴ دی ماه تا ۱۹ همان روز نسبت به ارائه پیشنهاد اقدام کنند.

وی با تاکید بر اینکه استان تهران تاکنون بیشترین تعداد حراج را در میان کل استان‌های کشور به خود اختصاص داده است گفت: این استان تاکنون ۲۶ مرحله حراج با هزار و ۳۴۰ قلم کالا و ۱۱ هزار و ۱۲۰ پیشنهاد با قیمت پایه پنج میلیارد تومان داشته است.

خالقی خاطرنشان کرد: در نهایت کالاهای این استان در حراج خرده‌فروشی به ارزش هشت میلیارد تومان به فروش رفت.

به گزارش ایرنا،‌ شرکت کنندگان می توانند از طریق سامانه ستاد الکترونیک دولت، پنجره هوشمند و سازمان اموال تملیکی برای خرید کالاهای خرده فروشی اقدام کنند.

انتهای

نظر شما چیست؟