اخبار لوازم خانگی

پاکشوما با برنامه‌ریزی دقیق به ۴۹ سالگی خود رسید/ همکاری با برندهای معتبر دنیا در دستور کار است

مدیرکل اجرایی گروه پاکشوما در مراسم ۴۹ سالگی این برند در جمع خبرنگاران گفت : استمرار و همکاری با برندهای معتبر دنیا، رمز موفقیت و دوام برند پاکشوما است.

بهنام وحیدی | 2 هفته قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی «ال کا ایران»، مدیرکل اجرایی گروه پاکشوما در مراسم ۴۹ سالگی پاکشوما در جمع خبرنگاران گفت : در صنعت لوازم خانگی جهان، برندهای بزرگ و قدیمی در حال توسعه کسب و کار خود هستند. دلیل این موضوع انطباق پذیری و سرعت تغییر این برندها کم بوده و همین مهم باعث شده که برخی از برندها از تکنولوژی دور مانده و توسط شرکت‌های بزرگ خریداری می‌شوند.

امیرعلی ابراهیمی ادامه داد : به غیر از دو برند کره‌ای، حدود ۵ گروه بزرگ لوازم خانگی در حال فعالیت هستند که هر کدام حدود ۷ یا ۸ برند دارند.

وی افزود : اینکه گروه پاکشوما توانسته ۴۹ سال فعالیت مداوم و ادامه دار داشته باشد، نشان می‌دهد که پاکشوما با یک برنامه مدون در حال حرکت است. در شرایطی که بسیاری از برندهای لوازم خانگی از بازار حذف شدند.

ابراهیمی گفت : در بسیاری از محصولات جایگاه خوبی در بازار لوازم خانگی داشته و در چند محصول ویژه، به عنوان لیدر بازار لوازم خانگی ایران شناخته می‌شویم.

وی ادامه داد : در حال حاضر خط تولید یخچال فریزر  پاکشوما، بزرگترین و پیشرفته‌ترین خط تولید کشور است. توسعه و پیشرفت خودرا در همکاری با برندهای بزرگ دنیا می‌دانیم و این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

مدیرکل اجرایی گروه پاکشوما گفت : تفاوت گروه پاکشوما با سایر برندها در تعدد دفترها در کشورهای مختلف و البته افتتاح دو دفتر تحقیق و توسعه در کشور چین و شهر شانگهای است.

وی افزود : در سال میلادی جدید با پاکشوما جدیدی آشنا خواهید شد. هدف ما این است که در ۵۰ سالگی برند پاکشوما، برای ۵۰ سال بعد برنامه‌ریزی کنیم. می‌خواهیم اعتماد مردم را بیشتر از گذشته جلب کنیم و به عبارتی هر مصرف کننده ایرانی بتواند تجربه یک‌بار استفاده از محصولات پاکشوما را داشته باشد.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟

نظرات ثبت شده

  • حسین | 20 اردیبهشت 1403 در 2:36 ب.ظ

    پاکشوما با تولید مینی واش سطلی با برند لیدی واش که مشابه مینی واش سانیو ژاپن بود و برای شستن لباس زیر نوزاد یا بقول عوامل کهنه شوی بچه نامیده می شد کار خود را اغاز کرد سپس تولید انواع ماشین لباسشوئی را آغاز کرد در دهه 90 که لنواع لباسشوئی پاکشوما را با همکاری ال جی تولید و در واقع مدلهای روز لباسشوئی ال جی رابا برند پاکشوما مونتاژ می کرد و در بسته بتدی محصول هم به تولید شده با فطعات ال جی کره حنوبی بطور وسیع اشاره شده بود به تنهایی بیش از 50 درصد بازار لباسشوئی ایران را در اختیار داشت با توجه به موناژ ماشین لباسشوئی ال حی با سایر برندهای ایرانی و همزمان واردات و مونتاژ لباسشوئی ال جی توسط گلدایران بخش عمده بازار لباسشوئی ایران در اختیار این برند کره جنوبی بود بعد از سال 1397 و خروج ال جی از بازار ایران پاکشوما همکاری خود را با حایر چین بزرکترین تولید کننده لباسشوئی دنیا آغاز کرد بدلیل اینکه شرکت حایر ایران زیر مجموعه گروه انتخاب از سالها قبل تولید لباسشوئی حایر را در ایران آغاز کرده شرکت پاکشوما محصولات مشترک با حایر را با برند پاکشوما و برندهای اروپایی زیر محموعه و تحت مالکیت حایر را با برندهای اروپایی تولید می کند که مشهور ترین انها کنوود انگلستان ، کندی ، زیروات ، کورال ، اوشن ایتالیاست