اخبار لوازم خانگی

در جشنواره یخچال برنده‌ی پاکشوما؛ ظرفشویی هدیه بگیرید!

شرکت تولید کننده لوازم خانگی پاکشوما از راه اندازی کمپینی با عنوان " جشنواره یخچال برنده‌ی پاکشوما" خبر داده است.

نفیسه رحیمی | 2 هفته قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « ال کا ایران»، شرکت تولید کننده لوازم خانگی پاکشوما از راه اندازی کمپینی با عنوان ” جشنواره یخچال برنده‌ی پاکشوما” خبر داده که با خرید و نصب هر دستگاه یخچال می توانید فرصت شرکت در قرعه کشی ماشین ظرفشویی را داشته باشید.

شرایط شرکت در کمپین یخچال پاکشوما

براساس اعلام این گروه، در جشنواره یخچال برنده‌ی پاکشوما، با خرید و نصب هر دستگاه یخچال از تاریخ 7 خرداد 1403 به مدت محدود، هر هفته به قید قرعه 10 عدد ماشین ظرفشویی اهدا می‌گردد.

  • بعد از خرید یخچال باید نسبت به نصب دستگاه در مدت زمان تعیین شده توسط نمایندگی های مجاز پاک سرویس در سراسر کشور اقدام کنید.
  • هر هفته 10 عدد ماشین ظرفشویی پاکشوما به قید قرعه به 10 نفر اهدا می شود.
  • از 7 خرداد ماه 1403 به مدت محدود برای شرکت در این کمپین فرصت دارید.
  • تمامی اطلاعات جشنواره از طریق شماره پیامکی پاکشوما 3000569996 و وب سایت پاکشوما صورت می‌گیرد.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 1608 (بدون پیش شماره از سراسر کشور) تماس بگیرید.

پاکشوما یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در کشور است که نیاز به معرفی ندارد و اکثر مشتریان با این برند و محصولات ساخت این گروه آشنایی دارند. در حال حاضر 5 مدل یخچال فریزر در سبد کالای این شرکت وجود دارد که هر 4 نوع کمبی فریزر بالا، کمبی فریزر پایین، ساید بای ساید و دو قلو را پوشش می دهد و به همین دلیل دست مشتری برای انتخاب باز است.اگر در تدارک خرید یخچال فریزر هستید، می توانید با شرکت در قرعه کشی و کمپین جدید پاکشوما، شانس خود را برای برنده شدن یک دستگاه ظرفشویی امتحان کنید.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟