ضبط ۲۲۰۰۰ قلم لوازم آشپزخانه قاچاق توسط نیروی پلیس
اخبار لوازم خانگی

ضبط ۲۲۰۰۰ قلم لوازم آشپزخانه قاچاق در جنوب تهران

مامورین پلیس طی اقداماتی در محدوده جنوب تهران موفق به کشف انبار دپوی کالای قاچاق شدند.

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سرهنگ مهدی افشاری؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران گفت: مامورین پلیس طی اقداماتی در محدوده جنوب شهر موفق به کشف انبار دپوی کالای قاچاق شدند.

وی ادامه داد:طی اطلاعات کسب شده این کالاهای خارجی توسط خودروهای شوتی از شهرهای جنوبی به اطراف تهران منتقل می شدند ودر انباری واقع در شور آباد تخلیه ودپو می  شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت :پس از بازرسی محل توسط مامورین مشخص شد که کالاهای موجود در این انبار در سامانه انبارها ثبت نشده است.

افشاری گفت: این کالاها شامل انواع لوازم آشپزخانه و لوازم جانبی موبایل بودند که پس از استعلام، اسناد گمرکی آن مربوط به سالهای گذشته بوده است

این مقام انتظامی افزود: کالاها شامل تعداد 13842 عدد انواع لوازم آشپزخانه و تعداد 9360 عدد انواع لوازم جانبی موبایل محصول کشور چین بوده است که پس از کشف، پرونده قضایی مربوطه تشکیل و متهمین به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی اضافه کرد: ارزش این اموال بیش از 4میلیاردتومان می باشد و در ادامه گفت: قاچاق کالا و ارز باعث اختلال در برنامه‌ریزی‌های اقتصادی و تورم را در جامعه افزایش می دهد./تسنیم

انتهای پیام/

 

نظر شما چیست؟