یخ ساز هوشمند جدید GE
خانه هوشمند

یخ ساز هوشمند جدید GE ایده آل برای انواع نوشیدنی خنک!

برای خرید یخ ساز هوشمند GE Profile Opal Ultra 2.0 Nugget باید حدود 630 دلار هزینه کنید و تنها وظیفه آن آماده کردن آب سرد و  انواع یخ (مکعبی، ریز، جویدنی و ...) است.

نفیسه رحیمی | 6 روز قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»،  برخی از ابزارها یا گجت های خانه هوشمند می توانند در لیست لوازم قرار بگیرند. به عنوان مثال ترموستات هوشمند می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند یا قفل درب هوشمند می تواند ایمنی خانه را تضمین کرده و خیال کاربر را راحت کند . اما برخی از گجت ها مانند یخ ساز هوشمند GE Profile Opal Ultra 2.0 Nugget شاید برای همه افراد کاربردی نباشد اما مطمئنا برای افرادی که اهل نوشیدنی های خنک هستند، می تواند جالب توجه باشد.

برای خرید یخ ساز هوشمند GE Profile Opal Ultra 2.0 Nugget باید حدود 630 دلار هزینه کنید و تنها وظیفه آن آماده کردن آب سرد و  انواع یخ (مکعبی، ریز، جویدنی و …) است. قابلیت هوشمند این دستگاه باعث شده تا به کمک فرمان های صوتی از الکسا بخواهید که برای شما هر مدل یخی که در نظر دارید را آماده کند.

یخ ساز هوشمند جدید GE

این دستگاه برای فصل تابستان ایده آل بوده و  در کمترین زمان ممکن می تواند انواع نوشیدنی خنک مانند لیموناد، آبمیوه و … را تهیه کرد. نکته قابل توجه در مورد این یخ ساز، قابلیت هوشمند آن است که با دستیار صوتی الکسا و اپلیکیشن HQ  سازگاری دارد.

نصب یخ ساز هوشمند GE Profile Opal Ultra 2.0 Nugget راحت بوده و نیاز به لوله کشی ندارد. این دستگاه دارای مخزنی برای آب است که در صورت استفاده زیاد باید دوبار در روز مخزن را از آب پر کنید.

اپال برای اولین بار در سال 2015 راه اندازی شد و Ultra چهارمین نسخه از دستگاه یخ محبوب GE Profile است.  تمیز کردن کردن این دستگاه به آسانی انجام می شود و از دیگر تجهیزات آن می توان به یک فیلتر هوا قابل استفاده مجدد اشاره کرد .

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟