سایر خبرها

وام مسکن 60 میلیون تومان می شود

ال کا ایران : سخنگوی بانک مسکن گفت:بانک مرکزی بخشنامه وام 60 میلیون تومانی خرید و ساخت مسکن از محل اوراق حق تقدم را به بانک مسکن ابلاغ کرده است.

admin | 9 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مسعود ایزدی مدیر روابط عمومی بانک مسکن در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: دراوایل هفته گذشته بانک مرکزی بخشنامه وام 60 میلیون تومانی خرید و ساخت مسکن از محل اوراق حق تقدم را به بانک مسکن ابلاغ کرده اما دارای ابهاماتی بود.

وی تصریح کرد: وجود تردید در واگذاری این وام به سپرده گذاران قبلی نرخ سود و سپرده قانونی و زمان اجرای آن از ابهامات موجود در این بخشنامه بودند.

ایزدی اظهار داشت: به علت وجود این ابهامات طی نامه‌ای از بانک مرکزی خواستار بر طرف شدن این جزئیات شدیم.

مدیر روابط عمومی بانک مسکن با اشاره به اینکه امکان ابلاغ این دستور العمل در اوایل هفته آینده وجود دارد گفت: ما منتظر اصلاح این بخشنامه هستیم وبه محض  انجامان به صورت عمومی اعلام خواهد شد.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظر شما چیست؟