سایر خبرها

کمپین سامسونگ برای المپیک و پارالمپیک پاریس 2024 رسما آغاز به کار کرد

شرکت سامسونگ الکترونیکس در کمتر از صد روز مانده به آغاز رقابت‌های پاریس 2024، به عنوان شریک جهانی المپیک و پارالمپیک، به طور رسمی کمپین «تفکر باز همیشه برنده است» (Open always wins) را آغاز کرد.

نفیسه رحیمی | 1 ماه قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»،  شرکت سامسونگ الکترونیکس در کمتر از صد روز مانده به آغاز رقابت‌های پاریس 2024، به عنوان شریک جهانی المپیک و پارالمپیک، به طور رسمی کمپین «تفکر باز همیشه برنده است» (Open always wins) را آغاز کرد.

این کمپین، تجلیلی از ارزش‌های مشترک سامسونگ و رقابت‌های این دوره المپیک در راستای تفکر و بازی‌های باز است. در مراسم آغاز این کمپین، فضای جدیدی تحت عنوان «ملاقات با المپیک در غرفه سامسونگ» (Olympic™️ rendezvous @ Samsung) در خیابان 125 شانزلیزه پاریس افتتاح شد.

همانطور که در ماه ژانویه سال جاری میلادی اعلام شد، پیام «تفکر باز همیشه برنده است» برای پاریس 2024، بیانگر این باور سامسونگ است که ذهن باز، دستیابی به چشم‌اندازهای جدید و امکانات نامحدود را ممکن می‌سازد. این رویکرد قرار است به عنوان هسته اصلی برنامه‌های سامسونگ برای رقابت‌های پاریس 2024 عمل کند.  کمپین جدیدی که امروز شروع به کار کرد، شعار خود را با ماجراهای اعضای تیم گلکسی سامسونگ، اورلین ژیرو اسکیت‌برد سوار فرانسوی، یوهانس فلورز دونده پارالمپیک آلمانی و سارا بی ورزشکار فرانسوی رشته بریک‌دنس روایت می‌کند. این کمپین نشان می‌دهد که «تفکر باز» چگونه انجام کارهای خارق‌العاده را ممکن می‌سازد.

تی ام رو، مدیرعامل بخش تجربه موبایل (MX) شرکت سامسونگ گفت: «سامسونگ به عنوان یک شریک جهانی مسابقات المپیک و پارالمپیک، نزدیک به 40 سال است که پیشگام نوآوری و ارائه‌دهنده فناوری‌ها و تجربیات پیشرفته در این رقابت‌ها بوده است. نحوه لذت بردن ما از بازی‌ها به طور چشمگیری در طول زمان تکامل یافته و فناوری، نقشی حیاتی در زنده کردن روح المپیک ایفا می‌کند. این امر به ویژه با روی آوردن به بازی‌های کاملا باز ممکن می‌شود. ما در سامسونگ، با کمپین تفکر باز همیشه برنده است مشتاقیم که طرفداران و ورزشکاران المپیک را بیش از پیش به هم نزدیک کنیم و همچنین با ایجاد تجربیات جدید و ارتباطات معنادار در پاریس 2024، فصل تازه‌ای را رقم بزنیم.»

سامسونگ با افتتاح فضای کاملا جدید «ملاقات با المپیک در غرفه سامسونگ» خود، علاقه‌مندان به بازی‌های المپیک و پارالمپیک را از طریق تجربیات نمادین، به سفری شگفت‌انگیز در قلب پاریس 2024 می‌برد. بازدیدکنندگان این نمایشگاه می‌توانند با هوش مصنوعی گلکسی (Galaxy AI)، بزرگ‌ترین رویدادهای گذشته بازی‌ها را دوباره تجربه کنند، به اکتشاف جدیدترین نوآوری‌های سامسونگ بپردازند و با هوش مصنوعی گلکسی، خاطرات ماندگاری بسازند.

در ایجاد این غرفه، سامسونگ با ژان نوول، معمار خلاق برنده جایزه پریتزکر همکاری کرده است. آثار پیشگامانه این معمار مطرح، انعکاسی از روحیه برجسته ورزشکاران المپیک و پارالمپیک است که همواره مرزها را جابجا کرده و امکانات را بازتعریف می‌کند. این فضا با الهام از سالن‌های گردهمایی شهر پاریس در عصر روشنگری طراحی شده تا نمادی از تفکر باز در برابر دیدگاه‌ها و چشم‌اندازهای جدید باشد. طراحی فضا به شکلی انجام شده که از طریق بازتاب‌ها و توهمات نوری، می‌تواند حس آزادی، همدلی و ارتباط را در بازدیدکنندگان ایجاد کند.

ژان نوول درباره طراحی خود می‌گوید: «کل فضا برای تجلیل از تعهد سامسونگ به تفکر باز طراحی شده است. نمای بیرونی گرافیکی و انتزاعی، بازتاب حرکات و نورهایی را که در یک لحظه ظاهر و ناپدید می‌شوند، به تصویر می‌کشد. این در حالی است که آینه‌های سفید مات و بازتابنده در لابی، بازدیدکنندگان را به کشف آخرین نوآوری‌ها دعوت می‌کند.»

نمایشگاه «ملاقات با المپیک در غرفه سامسونگ» در مراسمی با حضور تی ام رو، مدیر عامل شرکت سامسونگ؛ سفیران تیم گلکسی سامسونگ شامل : یوهان دفای، موج‌سوار فرانسوی؛ کرم سینگ، ورزشکار بریتانیایی رشته بریک‌دنس؛ اوگو دیدیه، پاراشناگر فرانسوی و مقامات عالی رتبه‌ای همچون آنه سوفی وومارد، مدیرعامل تلویزیون و خدمات بازاریابی کمیته بین‌المللی المپیک (IOC)؛ پیر رابادن، معاون و مسئول بخش ورزش در رقابت‌های المپیک و پارالمپیک در شهرداری پاریس و اتین توبوآ، مدیرکل کمیته سازماندهی رقابت‌های المپیک و پارالمپیک پاریس 2024 افتتاح شد.

آنه سوفی وومارد، مدیرعامل تلویزیون و خدمات بازاریابی کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) گفت: «بسیار خوشحالیم که در این گردهمایی المپیکی در غرفه سامسونگ، شاهد جشن گرفتن ارزش‌های مشترک‌مان برای بازی‌های کاملا باز هستیم. سامسونگ در طول دهه‌های گذشته، با فناوری‌های نوآورانه خود نقش مهمی در ارتقای تجربه المپیک داشته است. در این دوره از رقابت‌ها در پاریس نیز اقدامات شرکت سامسونگ در جهت ارتقای سطح تجربه کاربری افراد ما را تحت تاثیر خود قرار داده است».

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟