لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

کشف ۷۰ قلم لوازم‌خانگی قاچاق در گالیکش

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سرهنگ غلام رضایی در گفتگو با خبرنگار نیلکوه گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و به منظور جلوگيری از هدر رفت سرمایه‌های ملی، طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز در كليه نقاط شهرستان به اجرا درآمد.

وی افزود: ماموران ايست و بازرسی تنگراه حين کنترل محور ورودی و خروجی جنگل گلستان به يک دستگاه کاميون مشکوک و دستور توقف آن را دادند.

رضایی ادامه داد: مأموران در بازرسی از کاميون مذكور ۷۰ قلم لوازم‌خانگی قاچاق که فاقد هرگونه مجوز قانونی و گمرکی بود را کشف کردند.

وی ضمن اشاره به توقيف كاميون و با تاکید بر اجرای مستمر طرح‌های مقابله با قاچاق كالا و ارز، خاطرنشان کرد: ارزش تقريبی اين محموله يک ميليارد و ۶۰۰ ميليون ريال برآورد شده است.

فرمانده منطقه انتظامی گاليكش در پايان گفت:‌ در اين رابطه يک نفر دستگير و ضمن تکميل پرونده، به همراه اموال کشف‌شده جهت سير مراحل قانونی تحويل مراجع قضایی شد.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

کشف انواع لوازم خانگی از یک انبار کالای قاچاق در قشم

نفیسه رحیمی

کشف محموله لوازم خانگي قاچاق 6 ميلياردي در مرند

admin

قاچاقچی لوازم خانگی برقی در اردبیل محکوم شد

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه