لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

راه اندازی دوباره ارج به اندازه یک کارخانه جدید هزینه دارد

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، محمد طحان‌پور در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار کرد: بیش از 60 درصد بازار مصرف لوازم‌خانگی تولید داخل است که برندهای داخلی  یا برندهای خارجی است که در داخل تولید می‌شود و زمینه انتقال تکنولوژی برخی آنها به ایران نیز فراهم آمده است.

وی افزود: حدود 40 درصد از لوازم‌خانگی موجود در بازار مصرف نیز به طور آماده از خارج کشور آمده‌اند و در بازار داخلی برای خود جا باز کرده اند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی ادامه داد: بیش از 400 برند و نشان کالای داخلی در بخش لوازم خانگی کشور فعال هستند به طوری که در بخش اجاق گاز سازی حدود 250 برند و  150 برند در بخش‌های  بخاری، کولر و آب گرمکن داخلی داریم.

طحان‌پور اضافه کرد: برندهای ناشناسی با مشتریان خود، نیز در استان‌های کشور وجود دارند که اطلاعات زیادی از آنها نداریم.

وی در خصوص تعطیلی کارخانه ارج تصریح کرد: تکذیب تعطیلی کارخانه ارج نادرست  و از نظر ما تعطیل است و این کارخانه تا زمانی که واگذار نشود، امکان احیای آن وجود ندارد.

طحان‌پور با بیان اینکه راه اندازی دوباره کارخانه ارج به اندازه یک کارخانه جدید هزینه دارد گفت:  برای راه اندازی دوباره این کارخانه باید به اندازه یک کارخانه جدید هزینه شود زیرا خط تولید این کارخانه مربوط به 50 سال قبل است.

وی تاکید کرد: در حوزه لوازم‌خانگی دیگر کارخانه ای مشابه این برند وجود ندارد و سایرین با توجه به اینکه مربوط به بخش خصوصی هستند، مشکلات حادی مانند ارج ندارند.


جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

سرنوشت مبهم ارج و آزمایش

admin

کارخانه تولید لوازم خانگی ارج چطور به خاطره ها پیوست؟

دامن زدن به بحران ارج کم لطفی به تولیدات داخلی بود/وزارت صنعتی ها از ارج دیدن می کنند

admin

ارسال دیدگاه