جالب و خواندنی

آقایان چرا از لوازم خانگی می ترسند؟

بسیاری از آقایان ترجیح می دهند که در بیرون از منزل کار کنند و امور خانه را به خانم های خانه بسپارند و یا این که در خانه دست به سیاه و سفید نمی زنند.

admin | 5 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، بسیاری از آقایان ترجیح می دهند که در بیرون از منزل کار کنند و امور خانه را به خانم های خانه بسپارند و یا این که در خانه دست به سیاه و سفید نمی زنند.

این رفتارهای آقایان دلایل زیادی دارد اما طی تحقیقاتی که به تازگی منتشر شده، علت اصلی آن مشخص شده است.

 تحقیقات شرکت سامسونگ حاکی از آن است که 75 درصد از آقایان هنگام استفاده از لوازم خانگی گیج می شوند و در واقع کارکردن با این محصولات خانگی برای آن ها سخت است و در حالی که 35 درصد خانم ها یا این مشکل مواجه هستند.

 حدود دو سوم از مردان معتقد هستند که کارکردن با محصولاتی نظیر لباسشویی و یا لوازم شستشو و یا تنظیمات آن ها سخت تر از سایر وسایل خانگی است.

شاید کمی عجیب به نظر برسد اما براساس این تحقیقات، 24 درصد آقایان از گذاشتن غذای یخ زده در مایکروویو واهمه دارند و 26 درصد از آن ها تمیز کردن اجاق گاز و یا فر را کاری بسیار سخت تصور می کنند.

73 درصد از آقایان اعتراف کردند که به دلیل بلد نبود امور منزل و در واقع ناوارد بودن از انجام آن ها خودداری می کنند و طبق گفته ی 54 درصد آن ها، آقایان از سردرگرمی و نداشتن اطلاعات در مقابل شریک زندگیشان می ترسند.

60 درصد از مردان نیز تصور می کنند که ممکن است هنگام انجام کارهای کوچک خانه، خرابی های بزرگ به بار بیاورند.

این تحقیقات توسط شرکت سامسونگ الکترونیک انجام شده که 2000 فرد انگلیسی مورد بررسی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟