لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
سایر خبرها فناوری

کوله ی تخت خواب شو تولید شد

xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سفر همیشه جذاب است اما یک مشکل وجود دارد، آن هم حمل بار اضافه در زمان هایی که دوست دارید سبک سفر کنید. به تازگی یک شرکت انگلیسی برای حل این مشکل چاره ای اندیشیده و کوله ای به نام “لی بک پک” را تولید کرده است که به سرعت به یک تخت سفری برای خواب و استراحت تبدیل می شود.

شرکت انگلیسی جاناتان دیویس تولید کننده این کوله طبیعت گردی جذاب است که به کمک یک چارچوب مستحکم به کاسته شدن از فشار به فرد طبیعت گرد کمک خواهد کرد. همچنین چارچوب آلومینیومی آن در شرایطی که کوله را به تخت تبیل می کند با توجه به استحکام آن بسیار سبک است و فرد را در حمل و نقل آن دچار مشکل نمی کند. البته وجود یک قاب نایلونی باعث تقویت آن می شود تا از پاره شدن احتمالی آن در حین استفاده به شکل تخت جلوگیری شود.

این کوله آنقدر راحت ساخته شده که برای تبدیل آن به تخت خواب و یا بالعکس به زمانی کمتر از 2 دقیقه نیاز خواهید داشت. نکته مهم این است که در زمان تبدیل کوله به تختخواب نیازی به حذف هیچ یک از بخش ها نیست و البته می توان از کوله یادشده بدون قاب آلومینیومی آن هم به منظور حمل بار استفاده کرد.

از دیگر امکانات این کوله جذاب می توان به قابلیت تنظیم سفتی و شلی سطح تخت، نایلون ضد آب و پوشش ضدباران اشاره کرد. این کوله در دو نوع ۶.۵ و ۵.۹ کیلوگرمی تولید شده و بیش از ۶۵ لیتر ظرفیت دارد و می تواند برای استراحت فردی با وزن حدود ۱۰۰ کیلوگرم هم مورد استفاده قرار بگیرد. قیمت این کوله ۲۸۷ دلار است.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

با این کیف بدون صحبت احساس خود را بیان کنید

admin

کوله قابل تبدیل به صندلی و رختخواب برای طبیعت گردان

admin

5 مبل تخت خواب شو برتر

admin

ارسال دیدگاه