سایر خبرها

با فرم نمی شود ارز به کشور برگرداند

رییس خانه اقتصاد ایران با بیان اینکه فرم هایی را جلوی ما گذاشته اند مبنی بر اینکه چقدر صادرات داشته اید، تصریح کرد: در شرایط فعلی کشور با فرم نمی شود ارز به کشور برگرداند.

admin | 6 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، رییس خانه اقتصاد ایران امروز در نشست ارائه برنامه های وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در اتاق بازرگانی ایران اظهار کرد: ارزش کالاهای مشخص شده در گمرک برای صادرات بیشتر از ارزش واقعی صادراتی آنها است و بر این اساس از ما انتظار دارند که ارز صادراتی خود را به کشور بر گردانیم.

وی افزود: دولت با توجه به اینکه نمی خواهد ارزش صادرات کالا در دوره خود پایین بیاید حاضر نیست نرخ پایه کالاهای صادراتی را پایین بیاورد درحالی که خود میداند ارزش کالاهای صادراتی این رقم نیست.

رییس خانه اقتصاد ایران ادامه داد: دولت با این کار بخش خصوصی را خراب و این طور وانمود میکند که بخش خصوصی از طریق صادرات به دنبال انتقال سرمایه خود به خارج از کشور است.

وی با بیان اینکه فرم هایی را جلوی ما گذاشته اند مبنی بر اینکه چقدر صادرات داشته اید، تصریح کرد: در شرایط فعلی کشور با فرم نمی شود ارز به کشور برگرداند./تسنیم

انتهای پیام/

 

نظر شما چیست؟