لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
سایر خبرها

اعلام رسمی نرخ طلا و سکه در فضای مجازی آغاز شد

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، ابراهیم محمدولی در مراسم رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران گفت: سایت اتحادیه می تواند مرجعی برای اعلام نرخ های سکه باشد؛ این در حالی است که سایت قبلی که به نام اتحادیه کار می کرد که ایراد و اشکالاتی را به دنبال داشت.

وی افزود: مالیات بر ارزش افزوده در این حوزه مورد پیگیری واقع شد و در صحن علنی مجلس قرار است مطرح و در قالب بودجه سال ٩٨ تصویب شود. 

رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران تصریح کرد: دانشگاه طلا و جوهر احیا شد و اکنون مجدد می تواند دانشجو بپذیرد و ثبت نام آن نیز در بهمن ماه آغاز می شود.

به گفته محمدولی، در سال ٩٧ رونق کسب و کار در صنوف مختلف مشاهده نشد که به تبع آن طلا و جواهر نیز رونق نداشت. البته در حوزه سکه فروشان مشکلی در حوزه فروشصرف سکه با  بانک مرکزی داریم که هنوز فرصت جلسه مشترک نداده اند.

محمدولی با بیان اینکه بانک مرکزی معتقد است فروشندگان سکه باید از این بانک مجوز بگیرند گفت: بانک مرکزی هر روز با ارسال نامه به اماکن و نیروی انتظامی خواستار پلمب واحدهای صنفی فروش سکه می شود در حالیکه قانون نظام صنفی اجازه فعالیت دارند و مشکلی به لحاظ کار ندارند./مهر

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

افزایش اندک نرخ ارز/ قیمت سکه 5 میلیون 101 هزار تومان

بهنام وحیدی

افزایش اندک قیمت سکه/ یورو به 15 هزارتومان رسید

بهنام وحیدی

افزایش نرخ سکه و طلا/دلار به 11450 تومان رسید

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه