سایر خبرها

سال جدید و امکان سفر ارزان در قاصدک 24

تا پایان سال جاری میلادی زمان زیادی باقی نمانده است، همانگونه که تا روزهای واپسین سال شمسی. با وجود دغدغه های زندگی امروزی نمی توان سفر را از برنامه زندگی حذف کرد. از یک سو دلمان می خواهد از خانه و کار حتی برای مدتی کوتاه رها شویم و از طرف دیگر سفر ارزان ایده آل ماست.

admin | 5 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، تا پایان سال جاری میلادی زمان زیادی باقی نمانده است، همانگونه که تا روزهای واپسین سال شمسی. با وجود دغدغه های زندگی امروزی نمی توان سفر را از برنامه زندگی حذف کرد. از یک سو دلمان می خواهد از خانه و کار حتی برای مدتی کوتاه رها شویم و از طرف دیگر سفر ارزان ایده آل ماست. به علاوه الگوی سفر رفتن ما هم تغییر کرده، بسیاری از ما علی رغم داشتن ماشین شخصی خرید بلیط قطار یا خرید بلیط هواپیما را به صرفه تر و لذت بخش تر می دانیم.

می توان انکار کرد که بلیط چارتر برای سفرهای داخلی و خارجی و بلیط ارزان قطار برای مسیرهای داخلی آرمان خیلی از ماست؟ اگر می خواهید با یک تیر دو نشان بزنید و چمدان سفر خود را بدون نگرانی و با راحتی تمام ببندید، ادامه این مطلب را در کنار ما باشید تا برایتان بگوییم چگونه می توانید به این هدف خود برسید.

بلیط ارزان هواپیما، حاصل حضور ایرلاین های معتبر در قاصدک 24

همانطور که گفتیم ارزان سفر کردن در شرایط دشوار اقتصادی که در عین حال قادر به کنار گذاشتن سفر هم نیستیم، یک هدف است. خرید اینترنتی بلیط از قطار تا هواپیما یا حتی خرید بیمه مسافرتی دیگر به یک کار عادی تبدیل شده است. کسی دیگر مثل سابق پای رفتن به آژانس های مسافرتی برای خرید حضوری را ندارد. حالا که با خرید آنلاین بلیط کنار آمده ایم، بهتر است سایت جامعی را برای این منظور انتخاب کنیم.
نمونه یک سامانه جامع که امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما، بلیط قطار و بیمه مسافرتی را برای شما فراهم می کند، سایت قاصدک 24 است. برای اعتماد به قاصدک 24 هم یک بار آن را بیازمایید. روی آدرس سایت به نشانی Ghasedak24.com ، کلیک کنید. بسته به نوع سفر خود از سفر هوایی تا سفر ریلی، می توانید وارد بخش پرواز داخلی، پروز خارجی، بیمه مسافرتی و بلیط قطار شوید.
بر ای مثال اگر می خواهید با یک بلیط پرواز ارزان یا یک بلیط ارزان قطار به سفر بروید، حضور شرکت های هوایی و ریلی معتبر در قاصدک 24 این امکان را برای شما فراهم کرده است. از ماهان و آسمان تا فدک و رجا در قاصدک 24 گرد آمده اند. ضمن اینکه شما می توانید کار رزرو بلیط هواپیما و قطار را روی اپلیکیشن قاصدک 24 هم انجام دهید.

بیمه مسافرتی، ارمغان قاصدک 24 برای آسودگی شما

بیمه مسافرتی برای سفرهای خارجی یک جزء ضروری به حساب می آید. به طور مثال اگر بیمه مسافرتی نداشته باشید، دریافت ویزای شینگن هم برای شما ممکن نخواهد بود. با این حساب داشتن بیمه مسافرتی خیال شما را از بابت هر حادثه غیر مترقبه ای اعم از بیماری یا گم شدن مدارک راحت می کند. در سایت قاصدک 24 این امکان در اختیار شما قرار داده شده است. قاصدک 24 با همکاری بیمه سامان و در اختیار داشتن اطلاعات سفر شما، طرح مورد نظر شما، مشخصات و پرداخت آنلاین با هزینه ای اندک سفر شما را بیمه می کند.

کنسلی و استرداد بلیط هواپیما در قاصدک 24

اینکه یک برنامه سفر از پیش تعیین شده، به ناگاه دچار تغییر شود و ما را مجبور به کنسل کردن پروازمان کند، اتفاقی است که خارج از اراده ماست. اما خرید آنلاین بلیط هواپیما از سایت قاصدک 24 این مزیت را دارد که پروسه استرداد بلیط، پیچیده نخواهد بود. رزرو بلیط هواپیما خود را کنسل کرده و منتظر باشید تا با توجه به نوع بلیط اعم از چارتر یا سیستمی و شرایط هر کدام از آنها، قیمت بلیط هواپیما با کمترین جریمه به حساب شما بازگردد.

امکان خرید بلیط هواپیما قاصدک 24 برای اتباع خارجی

امکان خرید بلیط هواپیما برای اتباع غیر ایرانی سایت قاصدک 24 را به یک سامانه جامع تبدیل کرده است. اگر مهمان خارجی دارید یا یک مهمان خارجی هستید و می خواهید برنامه ایرانگردی خود را با خرید بلیط پروازهای داخلی پی بگیرید، تنها مدرکی که نیاز خواهید داشت، کپی پاسپورت شما خواهد بود.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟