دکوراسیون منزل

طراحی آزادانه با دکوراسیون کولی وار!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، دکوراسیون بوهمیانی که در اصطلاح به آن بوهو نیز گفته می شود، نوعی از دکوراسیون است که افراد خانه را پر از فرهنگ و هنرشان می کنند. ابزار و وسایل کار شده در این نوع سبک از فرهنگ و سبک زندگی افراد بوهو است. دیدن سبک زندگی بوهمیان یادآور زندگی کولی وار یا سلیقه سرخ پوست ها می شود.

 

در دکور بوهمیانی راحتی و بی دغدغه ای را می توان حس کرد. یکی از ویژگی های این نوع سبک مشارکت کلی با همه و تفاوت بزرگ با تک تک سبک های دکوراسیون است. دکوراسیون بوهمیان شامل اشیا، رنگ ها و الگوهای زیادی در نقاط مختلف جهان بوده و نیز برای سایر الگوهای زندگی الهام بخش است.

استفاده از پارچه های رنگی با طراحی شلوغ می تواند به فضای منزل حسی عجیب بدهد. وجود مواد طبیعی درلوازم خانه مانند پارچه هایی شبیه به گونی یا فیبرهای جنگلی که با پارچه های دست دوز ترکیب می شوند، از عناصر جالب این دکوراست.

مبلمان این دکوراسیون سبک خاصی ندارد و فقط راحتی آن مهم است. به طوری که با نشستن روی مبل ها درون آنها غرق شوید. اکثرا از مبلمان قدیمی در این دکور استفاده می شود. آویزان کردن گیاهان از دیواریکی از دکورهای خاص این سبک به شمار می رود.

اکسسوری های این سبک شامل مجسمه و وسایل خاصی است که در سفر تهیه کرده اید. لوازم دست ساز و یا ارثیه هایی با ارزش برای چیدمان روی میز، دیوارو شومینه توصیه می شود.

این سبک نوعی بازگشت به هنر و فرهنگ گذشته و خلاقیت فردی است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه