اخبار لوازم خانگی

آغاز پنجمین نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی در مصلی امام خمینی یاسوج

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، به همت شرکت نمایشگاه های دائمی استان و با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، ...

بهنام وحیدی | 5 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، به همت شرکت نمایشگاه های دائمی استان و با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، پنجمین نمایشگاه مبلمان ،لوستر،سرویس خواب و لوازم خانگی در مصلی امام حمینی یاسوج افتتاح شد .

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های دائمی استان گفت: پنجمین نمایشگاه مبلمان ، لوستر و لوزام خانگی در فضایی به مساحت ۴ هزار متر مربع از امروز آغاز بکار خواهد کرد .

بابک درست گفت : ۱۵۰ غرفه از نقاط مختلف کشور که عمدتا از تولیدکنندگان معتبر کشور هستند در این نمایشگاه فعالیت خواهند داشت .

درست ادامه داد :مدت زمان این نمایشگاه از ۱۶ لغایت ۲۰ تیرماه و از ساعت ۱۷ عصر الی ۲۲ شب غرفه ها دایر هستند.

وی در ادامه به اهداف برگزاری نمایشگاه اشاره کرد و گفت: ایجاد تبادل اطلاعات بین تولیدکننده و مصرف کننده ، ایجاد اشتغال مستقیم ، و دسترسی راحت مردم به کالاها،جذب سرمایه گذار و ایجاد تنوع در عرضه کالا از اهداف مهم تشکیل نمایشگاه بشمار می روند .

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های استان بیان کرد: با توجه به اینکه دست واسطه در معاملات نمایشگاهی کوتاه شده است عرضه محصولات ۱۰ تا ۲۰ درصد زیر قیمت بازار قابل عرضه است .

بابک درست گفت : از شهروندان محترم تقاضا داریم در صورت درخواست کالا از نمایشگاه محصول خریداری شده به دقت بررسی شود و حتی در صورت لزوم تصویری از کالا نیز گرفته شود و برای پرداخت بیعانه به مدیریت نمایشگاه مراجعه نمایند./خبر آنلاین

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟