اخبار لوازم خانگی

توزیع ۱۰ هزار لوازم خانگی بین سیل زدگان

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: توزیع ۱۰ هزار لوازم خانگی بین سیل زدگان ...

بهنام وحیدی | 5 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: توزیع ۱۰ هزار لوازم خانگی بین سیل زدگان به طور کامل انجام شده است.

محمد نصیری رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور، اظهار کرد: طبق برنامه توزیع ۱۰ هزار لوازم خانگی بین سیل زدگان به طور کامل انجام شده و این پروژه به اتمام رسیده است.

وی با بیان اینکه این اقلام در بین خانواده‌هایی توزیع شد که آسیب ۱۰۰ درصدی دیده اند، گفت: اولویت‌مان بر آن بود تا آخرین نفری که در مناطق سیل زده به لوازم خانگی نیاز دارد، تامین شود.

رئیس سازمان داوطلبان افزود: ۱۷ نفر مددکار اجتماعی از استان تهران برای بازرسی خانه‌های سیل زده به مناطق اعزام شده اند، تا افرادی که آسیب حداقلی دیده اند، وسیله‌ای که احتیاج دارند تامین شود.

نصیری درخصوص مابقی کمک‌های مردمی مطرح کرد: بر اساس گفتگو‌هایی که صورت گرفته است، قرار بر این شد تا مابقی کمک‌های مردمی به صورت بلاعوض به سرپرست خانواده‌های سیل زده واریز شود که در صورت اجرایی این تصمیم جزئیات آن اعلام خواهد شد./باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟