اخبار لوازم خانگی

پشتیبانی سیستم های تهویه مطبوع ال جی با گوگل اسیستنت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکت ال جی الکترونیک اولین مجموعه تهویه مطبوع خود را معرفی کرد که با گوگل ...

زهرا سیاحی | 5 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکت ال جی الکترونیک اولین مجموعه تهویه مطبوع خود را معرفی کرد که با گوگل اسیستنت سازگار است. سری جدید WS باعث می شود خانواده ها بتوانند با استفاده از برنامه گوگل اسیستنت یا بلندگو هوشمند سازگار، کارهای خود را با صدای خود انجام دهند.

این ویژگی روشن و خاموش کردن دستگاه به صورت صوتی را شامل می شود و هنگام اتصال سیستم تهویه مطبوع به وای فای خانگی کاربران می توانند دما و حالت را کنترل کنند. کاربر به سادگی با گفتن “خب گوگل تهویه مطبوع را روشن کن” می توانند از آن استفاده کنند.

همچنین کاربران می توانند از طریق برنامه تلفن همراه Smart ThinQ ال جی به زمان واقعی و هفتگی/ماهانه انرژی دسترسی پیدا کنند. با عملکرد کنترل انرژی می توان سطح مصرف انرژی را گرفت. 4 سطح مصرف برق به کاربران این امکان را می دهد تا سطح را متناسب با نیاز خود تنظیم کنند، بنابراین اگر فقط یک یا دو نفر در اتاق حضور داشته باشند کاربران تا 40 درصد انرژی مصرفی را برای کاهش مصرف تنظیم می کنند.

یکی دیگر از ویژگی های مهم حالت آرام (Quiet Mode) بوده که برای اطمینان از عملکرد آرام تهویه هوا به خصوص در شب است.

کمپرسور Twin Rotatory یک موتور تخصصی است که عملکردی کارآمد را ارائه می دهد.

مجموعه WS ال جی دارای کولر R32 است که با فناوری داخلی سطح کولر را کنترل می کند و قبل از رسیدن به سطح خطرناک، خاموش می شود تا از آسیب رسیدن به کمپرسور جلوگیری کند.

طراحی زیبا و باریک این صفحه نمایش با نشان دادن دما و حالت تکمیل می شود. ال جی با معرفی مجموعه جدید تهویه مطبوع خود با عنوان WS یک راه حل عالی برای خنک تر شدن فضای خانه در روزهای گرم ارائه داده است.

قابل ذکر است، امکان کنترل تهویه مطبوع از طریق یک فرمان صوتی ساده و نظارت بر مصرف انرژی از طریق تلفن همراه به کاربران تجربه راحتی در خانه هوشمند را ارائه می دهد.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟