اخبار لوازم خانگی

معرفی دو مدل از ماشین‌‌ لباسشویی های سامسونگ

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، تولید‌کنندگان لوازم خانگی این دستگاه‌ها را در ظرفیت‌های متنوع با قیمت‌های ...

نفیسه رحیمی | 4 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، تولید‌کنندگان لوازم خانگی این دستگاه‌ها را در ظرفیت‌های متنوع با قیمت‌های متفاوت طراحی می‌کنند تا هر شخص و خانواده‌ای براساس نیاز و بودجه مالی خود مدل مورد نظرش را پیدا کند. در مورد ماشین‌های لباسشویی ظرفیت دیگ دستگاه عامل مهم و تعیین کننده محسوب می‌شود که با عددهای معینی از یکدیگر متمایز می‌شود. این بازه متنوع به طور معمول از ظرفیت‌های کوچک ۶ کیلوگرمی شروع می‌شود و تا ظرفیت‌های بزرگتر ۱۲ کیلوگرمی ادامه می‌یابد. در این مطلب به دو مدل از ماشین لباسشویی های سامسونگ پرداخته شده است.

در این میان همیشه یکی دو سری یا مدل هستند که در میانه این دسته‌بندی قرار می‌گیرند و به همین دلیل توجه طیف بیشتری از خریداران را به خود جلب می‌کند. در این مورد می‌توانیم ماشین‌های لباسشویی ۸ کیلوگرمی را مثال بزنیم که به دلیل ظرفیت مناسبی که دارند از خانواده‌های کوچک و کم‌جمعیت گرفته تا خانواده‌های متوسط و بزرگ می‌توانند روی این سری از دستگاه‌ها برای رفع نیازهای خود حساب باز کنند و تا حدی هم در میزان هزینه‌های مالی صرفه‌جویی کنند.

برای آشنایی بیشتر با این سری از دستگاه‌ها قابلیت‌های دو مدل از ماشین‌های لباسشویی ۸ کیلوگرمی سامسونگ را بررسی کرده‌ایم.

Q1468 : عصر ادواش

ماشین لباسشویی Q1468 یکی از اعضای خانواده ادواش‌های سامسونگ به شمار می‌رود. ادواش‌ها نسل جدید ماشین‌های لباسشویی سامسونگ هستند که با راهکاری خلاقانه مشکلات تاریخی کاربران این دستگاه‌ها را برای همیشه حل و فصل کرده‌اند. نکته‌ای که این سری از دستگاه‌ها را با نسل قبلی خود متمایز می‌کند حضور یک درِ کوچک روی درِ اصلی ماشین لباسشویی است که کمک می‌کند تا لباس‌های جامانده را به چرخه شستشو اضافه کنید. این درِ کوچک بسیار ظریف و هنرمندانه طراحی شده و به شکلی زیبا روی بدنه دستگاه جا خوش کرده است. البته استحکام آن هم مورد توجه قرار گرفته و همچون درِ اصلی در زمان فعالیت دستگاه هیچ قطره‌ آبی از داخل دیگ به بیرون نمی‌ریزد.

ماشین لباسشویی سامسونگ

این قابلیت در ماشین‌های لباسشویی‌ ادواش تنها به لباس خلاصه نمی‌شود و در زمان‌های بعد از شروع چرخه شستشو می‌توانید مایع نرم‌کننده را نیز به دستگاه اضافه کنید.

ماشین لباسشویی ۸ کیلویی Q1468 همچون سایر ادواش‌های سامسونگ به موتور دیجیتال اینورتر مجهز است. این موتورها از مزیت‌هایی مانند بازده انرژی بالاتر، لرزش و صدای کمتر و طول عمر بیشتر برخوردارند.

فناوری حباب‌ساز Eco Bubble، لکه بر قدرتمند Bubble Soak و سیستم عیب‌یابی از راه دور Smart Check بخش دیگری از قابلیت‌های لباسشویی Q1468 است.

Q1467‏ : کم‌مصرف و کم‌هزینه

از میان سری ۸ کیلویی‌های سامسونگ مدل Q1467 به عنوان محصولی کارآمد، کم‌مصرف و در عین حال مقرون به صرفه شناخته می‌شود. Q1467 به کمک مجهز بودن به به قابلیت‌هایی همچون درِ کریستالی براق، طراحی منحصر به‌فرد دیگ الماسه، فناوری حباب‌ساز  Eco Bubble، لکه زدایی قوی Bubble Soak، برنامه شستشوی سریع ۱۵ دقیقه‌ای و…. توانسته این عنوان را از آن خود کند.

در این ماشین لباسشویی برای کاهش مصرف انرژی و شستشوی بهتر، لباس‌ها به کمک قابلیت Eco Bubble با آب سرد شسته می‌شود. فناوری Eco Bubble با ترکیب مواد شوینده، آب سرد و هوا، حباب‌های کوچکی را تولید می‌کند که با نفوذ به عمق الیاف، قادر به از بین بردن تمامی لکه‌های سمج و سرسخت هستند. در زمان‌هایی که لکه‌ها و چربی‌های سرسخت‌تری روی لباس‌‌تان قرار می‌گیرد می‌توانید دکمه Bubble Soak را فعال کنید و پس از چند دقیقه عملکرد قدرتمند این حالت را در لکه‌بری مشاهده کنید.

علاوه بر این قابلیت‌ها برخورداری Q1467 از موتور دیجیتال اینورتر کمک کرده تا بیش از پیش میزان مصرف انرژی کاهش پیدا کند. به گونه‌ای که روی بدنه این لباسشویی ۸ کیلویی سامسونگ برچسب انرژی +++A را می‌بینید.

برای زمان‌هایی که نیاز دارید تا اندکی کثیفی را در زمانی کوتاه تمیز کنید، برنامه شستشوی سریع پیش بینی شده است. به کمک این قابلیت لباس‌های نیمه کثیف خود را در بازه زمانی ۱۵ دقیقه‌ای شسته رفته تحویل می‌گیرید. دیگ این ماشین لباسشویی ۸ کیلویی از نوع الماسه است که با کمک طراحی مخصوصی که دارد به خوبی از الیاف و بافت لباس‌ها محافظت می‌کند.

هر دو مدل معرفی شده Q1468 و Q1467 در دو رنگ سفید و نقره‌ای طراحی و عرضه شده است.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟