اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

شناسایی لوازم خانگی قاچاق در ملایر

لوازم خانگی قاچاق

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، فرمانده انتظامی استان همدان از کشف پوشاک قاچاق در شهرستان ملایر و شناسایی لوازم خانگی قاچاق در شهرستان بهار خبر داد.

سردار بخشعلی کامرانی‌صالح امروز در همدان اظهار کرد: ماموران مبارزه با جرایم اقتصادی شهرستان ملایر حین کنترل محورهای مواصلاتی این شهرستان به یک خودروی سواری مشکوک و آن را برای بررسی متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو، یک‌هزار و 100 ثوب البسه قاچاق کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه ارزش محموله کشف شده بر اساس نظر کارشناسان، یک میلیارد ریال برآورد شده، گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز، وظیفه ملی است و همه باید برای ریشه‌کنی این معضل تلاش کنند

وی در ادامه از شناسایی لوازم خانگی قاچاق به ارزش یک‌میلیارد و 100 میلیون ریال در شهرستان بهار خبر داد و در تشریح مطلب اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان بهار حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی همدان به سنندج، به دو دستگاه خودرو سواری مشکوک و آن‌ها را متوقف کردند.

کامرانی‌صالح افزود: در بازرسی از این خودروها ۱۰ دستگاه تلویزیون ال ای دی و ۲۰ دستگاه سشوار کشف و دو متهم نیز با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه برابر نظر کارشناسان ارزش اموال مکشوفه یک‌میلیارد و 100 میلیون ریال برآورد شده است گفت: پلیس با تمام توان و به کارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم قاچاق مبارزه خواهد کرد.

 دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در این خصوص گفت:مبارزه واقعی با کالای قاچاق با معدوم کردن آنها یا برگشت دادن‌شان میسر می‌شود، زیرا در غیر این صورت، کالاهای قاچاق بخشی از سهم بازار را در اختیار گرفته و جایگزین تولیدات داخلی می‌شوند.

فرمانده انتظامی استان همدان در پایان سخنانش اظهار کرد: شهروندان نیز می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را در زمینه قاچاق کالا با شماره تلفن 110 به پلیس گزارش دهند./فارس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کشف بیش از 2 میلیارد ریال کالای قاچاق از یک انبار

بهنام وحیدی

لوازم خانگی قاچاق بدون گارانتی خوابیده در ته لنج ها و سرافراز در کف بازار!

بهنام وحیدی

خیز کالاهای قاچاق از ویترین‌ها به انبارها

admin

ارسال دیدگاه