لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

جدیدترین لیست قیمت تلویزیون های جی پلاس + مشخصات تلویزیون

تلویزیون جی پلاس
xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، پس از خروج شرکت های کره ای از بازار لوازم خانگی ایران، شرکت گلدیران به عنوان نماینده رسمی کمپانی ال جی در ایران تصمیم گرفت تا محصولات خود را با برند جدیدی به بازار ایران عرضه کند. بر همین اساس لوازم خانگی جی پلاس به بازار ایران معرفی شد. اولین محصول این فرزند تازه متولد شده گلدیران در بازار ایران، تلویزیون های جی پلاس بود. پس از چند ماه از حضور این برند در بازار لوازم خانگی ایران، در این گزارش قصد داریم جدیدترین لیست قیمت تلویزیون های جی پلاس را منتشر کنیم.

خواندن این مطلب را از دست ندهید:

محصولات جدید لوازم خانگی جی پلاس رونمایی شد/ کامبک رویایی گلدیران+گزارش ویدیویی

البته لوازم خانگی جی پلاس محدود به تلویزیون نمی شود و محصولات دیگری نظیر تصویه هوا، لباسشویی و یخچال نیز دارد که بنا بر اطلاعات منتشر شده قرار است به زودی به بازار ایران معرفی شوند.

آنچه در ادامه خواهید دید جدیدترین لیست قیمت تلویزیون های جی پلاس در بازار لوازم خانگی ایران است که توسط شرکت گلدیران منتشر شده است.

طی چند روز گذشته نوسانات ارزی باعث شده تا خریداران بازار لوازم خانگی نگرانی های در خصوص افزایش قیمت لوازم خانگی داشته باشند اما به نظر می رسد آینده بازار لوازم خانگی حداقل تا پایان سال 1398، افزایش را تجربه نکند. البته این مهم منوط به نظارت نهادهای مربوطه است چرا که همواره کوچکترین نوسانات ارزی در بازار لوازم خانگی ایران تاثیر گذار بوده است.

لیست قیمت تلویزیون های جی پلاس

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

10 وسیله عجیبی که می‌توانید در ماشین لباسشویی جی ‌پلاس بشویید

نفیسه رحیمی

راهنمای خرید چرخ گوشت به همراه لیست قیمت

نفیسه رحیمی

کاهش قیمت لوازم خانگی تا پایان هفته به دنبال افزایش عرضه!

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه