تلویزیون سام الکترونیک
لوازم خانگی جی پلاس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

کشف لوازم خانگی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال

کشف لوازم خانگی قاچاق

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، فرمانده انتظامی بوکان در خصوص کشف لوازم خانگی قاچاق در این شهر گفت: محموله کالای قاچاق لوازم خانگی به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف و ضبط شده است.

سرهنگ سلمان حیدری در ادامه افزود: تیم‌های عملیاتی پلیس این شهرستان در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز برای کنترل محورهای مواصلاتی در محور بوکان – سقز، موفق شدند از یک دستگاه وانت ۶۷ دستگاه لوازم خانگی شامل پلوپز، جاروبرقی و سرویس قابلمه قاچاق کشف و ضبط کنند.

وی ادامه داد: در این خصوص یک نفر قاچاقچی دستگیر و یک دستگاه خودرو نیز توقیف و جهت طی مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی بوکان اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون چهار محموله کالای قاچاق به ارزش بیش از ۸.۵ میلیارد ریال در این شهرستان کشف و ضبط شده است.

سرهنگ حیدری اضافه کرد: مأموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان تمام توان خود را برای مقابله با کالاهای قاچاق به کار می‌گیرند و با مخلان عرصه اقتصادی مبارزه جدی می‌کنند.

بوکان در جنوب آذربایجان‌غربی و در مسیر استان کردستان به آذربایجان‌غربی و کریدور شمال به جنوب کشور واقع است؛ هرساله مقادیر زیادی کالای قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط می‌شود.

منبع : ایرانا

انتهای پیام/

emersan

اخبار مرتبط

کشف یک محموله لوازم خانگی قاچاق در اراک

بهنام وحیدی

توقیف کامیون حامل لوازم خانگی قاچاق در شاهین شهر

بهنام وحیدی

یک کامیون حامل لوازم خانگی قاچاق در کنگان توقیف شد

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه