لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
جالب و خواندنی سایر خبرها

سکته پدر بادیدن چهره پسر در ماشین لباسشویی

پسردر ماشین لباسشویی
xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، یک پدر انگلیسی بعد از دیدن چهره پسر در ماشین لباسشویی دچار حمله قلبی شد.

آیا می‌توانید تصور کنید که یک پدر یا مادر هنگام دیدن چهره فرزندشان در داخل ماشین لباس‌شویی روشن چه حسی پیدا می‌کند؟

یک پدر انگلیسی بعد از دیدن چهره پسر در ماشین لباسشویی دچار حمله قلبی شد وبه بیمارستان منتقل شد.

این اتفاق چند هفته پیش برای یک کاربر توییتر رخ داد، اما خوشبختانه فرزند واقعی او در داخل ماشین لباس‌شویی نبود، بلکه پیراهنی بود که روی آن تصویر این کودک چاپ شده بود.

پسر در ماشین لباسشویی

پسر در ماشین لباسشویی

به گزارش باشگاه خبرنگاران، پدر این عکس را در سایت رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت و گفت که او پس از دیدن این صحنه شوکه شده و دچار حمله قلبی و سکته شده و در نهایت به بیمارستان منتقل شده است.

او به کاربرانی که صاحب فرزند هستند اینگونه هشدار داد: “خواهش می‌کنم اگر پیراهن مورد علاقه خود را با تصویری از فرزندتان در ماشین لباس‌شویی قرار می‌دهید، یک یادداشت هشدار دهنده بر روی ماشین لباس‌شویی یا چیز‌هایی از این دست قرار دهید. ”

بسیاری از کودکان از روی کنجکاوی در غفلت اولیاء دست به حرکات مخاطره آمیز می زنند و به عنوان مثال خود را در داخل ماشین لباسشویی حبس می کنند که باید در این زمینه مراقبت بیشتر از فرزندان صورت گیرد.

بسیاری از کودکان علاقه شدیدی برای قرار گرفتن در داخل لگن ماشین لباسشویی دارند که بهتر است در زمانی که دستگاه خاموش است درب ماشین لباس شویی بسته باشد بدین منظور می توانید به وسیله قفل کابینت محافظ از باز شدن درب آن جلوگیری کنید.

علاوه براین، به کودک خود آموزش دهید هرگز هنگام روشن بودن ماشین لباس شویی درب آنرا باز نکند گرچه این درب ها بطور اتوماتیک قفل می‌شوند اما گاهی با فشار کودک لولاهای آنها شل شده و باز می شوند.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

ماشین لباسشویی های جی پلاس را بهتر بشناسید

فرناز گلرخ

علت کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی و راه حل آن

فرناز گلرخ

خط تولید ماشین لباسشویی سام افتتاح شد

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه