لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

نرخ ارز تغییرات قیمت در بازار لوازم خانگی را مشخص خواهد کرد

بازار لوازم خانگی
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، تغییرات قیمت در بازار لوازم خانگی منوط به نوسانات ارز در سال 99 خواهد بود و این امکان وجود دارد که شاهد کاهش و یا افزایش قیمت در این بازار باشیم.

در همین رابطه رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه گفت: اگر امسال نوسانی در نرخ ارز به‌وجود نیاید، شاهد تغییرات قیمت در بازار لوازم خانگی نخواهیم بود و افزایش قیمتی در بازار نخواهیم داشت.

حسن حسنی سفیدآبی فراهانی رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه درباره وضعیت بازار لوازم آشپزخانه اظهار کرد: اگر امسال؛ نوساناتی در نرخ ارز به‌وجود نیاید افزایش قیمتی هم در این بازار نخواهیم داشت.

خواندن این مطلب را از دست ندهید:

با جالب ترین ابزارهای آشپزخانه در سال 2020 آشنا شوید

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه با اشاره به اینکه یک هزار و ۶۰۰ واحد رسمی مجوزدار در بازار تهران مشغول به فعالیت‌اند، تصریح کرد: این در حالی است که تعداد واحد‌های غیرمجاز در تهران زیاد دیده نمی‌شود

فراهانی با تاکید بر اینکه هم اکنون در بازار مشکلی در تامین مواد اولیه در بازار دیده نمی‌شود، افزود: امیدواریم که روند بازار امسال روند بهتری به خود بگیرد.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه با اشاره به اینکه واردات در این صنف ممنوع است، گفت: صادرات ما در این صنف، بیشتر به کشور عراق است.

فراهانی در ادامه بیان کرد: نیرو‌های بازرسی، نظارت کامل بر این صنف دارند و افراد می‌توانند درصورت تخلف به نزدیکترین اتحادیه مربوطه مراجعه کنند.

گفتنی است، جای خالی برند‌های خارجی در حوزه لوازم خانگی فلزی فرصت مناسبی را جهت حضور پررنگ‌تر تولیدکنندگان داخلی فراهم کرده است که اگر به درستی و اصولی از آن بهره‌برداری شود، می‌تواند گام بلندی جهت توسعه و برند شدن تولیدات داخلی باشد.

منبع: تجارت‌نیوز

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی: بازار لوازم خانگی آرام است

بهنام وحیدی

سامسونگ جایگاه برتر خود را در بازار لوازم خانگی آمریکا حفظ کرد

admin

گره بازار لوازم خانگی کجاست؟/ آزمون سخت تولیدکنندگان پیش چشم مردم

admin

ارسال دیدگاه