لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

جزئیات خرید لوازم خانگی با وام ۵۰ و ۳۰ میلیون تومانی برای بازنشستگان

جزئیات خرید لوازم خانگی با وام
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، امکان خرید لوازم خانگی با وام ۵۰ و ۳۰ میلیون تومانی برای بازنشستگان فراهم شده است. صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرده است که با یک تولیدکننده داخلی تفاهم نامه ای امضا کرده است تا بازنشستگان بتوانند خریدهایشان را از این تولیدکننده انجام دهند.

خرید لوازم خانگی با وام به صورت اینترنتی است و کالا با هزینه تولیدکننده تا درب خانه حمل می شود و البته هزینه حمل لوازم خانگی به طبقات آپارتمان بر عهده خریدار است.

متقاضیان برای گرفتن این وام می توانند به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir مراجعه کنند و در قسمت طرح یاری (مستطیل آبی رنگ) گزینه بسته هفتم را انتخاب کنند و با ورود به فروشگاه اینترنتی گروه صنعتی انتخاب به صورت اینترنتی از این تسهیلات استفاده کنند.

در این طرح برای هر یک از بازنشستگان، اعتبار مشخصی (بین 30 تا ۵۰ میلیون تومان) برای خرید لوازم خانگی در نظر گرفته شده است که وام بیشتر برای بازنشستگان با حقوق بالاتر و توانایی بیشتر برای پرداخت اقساط است.

به گزارش تجارت نیوز، بر اساس جزییاتی که صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرده است بازنشستگان در هر خرید، ۲ درصد از بهای کالا را به صورت نقدی می پردازند و ۹۸ درصد باقیمانده با سود ۱۰ درصد در ۶۰ قسط مساوی (پنج ساله) از حقوق شخص به صورت ماهانه کسر می شود.

البته اگر بهای کالا یا کالاهای انتخابی، بیشتر از سقف اعتبار در نظر گرفته شده باشد، مبلغ اضافه باید به صورت نقدی پرداخت شود. همچنین صندوق بازنشستگی کشوری توضیح داده است که بازنشستگان برای خرید کالا با این وام حتما باید از سپهر کارت یا همان کارت بانکی متعلق به بانک صادرات استفاده کنند.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

جزییات عیدی بازنشستگان و وام ۵۰ میلیون تومانی لوازم خانگی

کاهش حقوق بازنشستگان به دلیل استفاده از طرح خرید لوازم خانگی

آخرین اخبار از وام ازدواج بازنشستگان و وام لوازم خانگی

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه