درخشش رنگ ها
لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی جالب و خواندنی لوازم خانگی خارجی
«ال کا ایران» گزارش می دهد:

تهیه یک فنجان قهوه و یا چای دلچسب با آزمایشگاه قهوه دو در یک !

تهیه یک فنجان قهوه و یا چای دلچسب با آزمایشگاه قهوه دو در یک !
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، ورود و معرفی چای ساز و یا قهوه ساز فصل جدیدی را در تاریخ چای و قهوه باز کرد و شاهد عرضه مدل های متنوع آن به بازار هستیم که البته برخی از مدل ها به دلیل طراحی های متمایز و منحصر به فرد بیشتر مورد توجه بازدید کنندگان و ستایش کارشناسان این حوزه قرار گرفته اند اما مطمئنا آزمایشگاه قهوه دو در یک می تواند در لیست عجیب ترین چای ساز و یا قهوه ساز های دنیا قرار بگیرد که علیرغم ظاهری بسیار پیچیده دارای کارایی بسیار ساده است.

آزمایشگاه قهوه دو در یک در واقع یک دستگاه قهوه و چای ساز است که دارای ظاهری متفاوت بوده و عملکرد آن با تمام دستگاه های موجود در بازار فرق می کند. این دستگاه دارای دو گوی شیشه ای از جنس بوروسیلیکات است که برای جوش آوردن آب و همچنین دم کردن چای و قهوه کارایی دارند.

بیشتر بخوانید:

قیمت انواع چای ساز در بازار ایران به همراه جدول

جالب است بدانید که دستگاه قهوه و چای ساز آزمایشگاه قهوه دو در یک توسط فردی با عنوان سانی تینگ ووی وانگ ساخته شده و در سال 2013 موفق به دریافت جایزه طراحی IF شده است. طراحی شفاف و شیشه ای این محصول بیشتر از سایر موارد جلب توجه می کند و به راحتی می توان فرآیند دم کشیدن و تهیه یک چای و یا قهوه را مشاهده کرد.

تهیه یک فنجان قهوه و یا چای دلچسب با آزمایشگاه قهوه دو در یک !

از دیگر اجزای این دستگاه می توان به یک صفحه گرم کننده اشاره کرد که گوی در داخل آن قرار گرفته و برای نوشیدن یک چای و یا قهوه دلچسب تنها کافی است که لیوان و یا فنجان را در زیر گوی ها قرار داد.

طرز کار این قهوه و چای ساز همانند طراحی آن بسیار واضح و روشن است. برای راه اندازی این دستگاه و تهیه یک نوشیدنی دلچسب باید در ابتدا آب، قهوه و یا برگ چای را در داخل گوی های شیشه ای بریزید و بعد از وصل کردن به برق و چرخاندن کلید مورد نظر منتظر تهیه یک چای و یا قهوه خوش طعم و عطر باشید.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

علت قطع نکردن چای ساز بعد از جوش آمدن آب چیست؟

فرناز گلرخ

خرید چای ساز چقدر هزینه دارد؟

بهنام وحیدی

جدیدترین چای سازهای روز بازار لوازم خانگی+لیست قیمت

admin

ارسال دیدگاه