لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
رضایی:

جهش تولید در انتخاب الکترونیک محقق شده است

جهش تولید در انتخاب الکترونیک محقق شده است
xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با وجود تحریم‌های سختگیرانه و ظالمانه دشمنان علیه ملت ایران، جهش تولید محصولات لوازم خانگی در خطوط تولید گروه صنعتی انتخاب الکترونیک محقق شده است.

محسن رضایی در حاشیه بازدید از خطوط تولید لوازم خانگی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در اصفهان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: شعار امسال بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، سال تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌ زدایی‌ها است و انتخاب الکترونیک که امروز از خطوط تولید آن بازدید کردیم، یکی از مجموعه‌های صنعتی پیشرو در عرصه تولید ملی است.

انتخاب الکترونیک گروه و محسن رضایی

وی افزود: با وجود تحریم‌های سختگیرانه و ظالمانه دشمنان علیه ملت ایران، جهش تولید محصولات لوازم خانگی در خطوط تولید گروه صنعتی انتخاب الکترونیک محقق شده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به بازارگریزی برندهای خارجی لوازم خانگی در اثر تحریم‌های اقتصادی ایالات متحده، تصریح کرد: انتخاب الکترونیک به همراه دیگر تولیدکنندگان داخلی لوازم خانگی توانست به سرعت خلا محصولات ال جی و سامسونگ در بازار لوازم خانگی را پر کند.

انتخاب الکترونیک گروه و محسن رضایی

رضایی اضافه کرد: امسال سال پیروزی‌های بزرگ ملت ایران در اقتصاد است و امیدواریم ملت بزرگ ما بتواند دست به زانوی خود گرفته و از همه منابع ملی برای بهبود شرایط استفاده کند.

وی ادامه داد: شرط پیروزی بزرگ ملت ایران در عرصه اقتصاد در بازه زمانی سال جاری این است که همزمان با مبارزه ملت با تحریم‌های خارجی، دولتمردان تحریم‌های داخلی را برداشته و شرایط را بهتر کنند.

انتخاب الکترونیک گروه و محسن رضایی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تحریم‌های داخلی اقتصاد ایران بسیار بیشتر از تحریم‌های خارجی است، خاطرنشان کرد: محیط کسب و کار در ایران به شدت ضعیف بوده و بخشنامه‌های خلق الساعه بانک مرکزی و وزارتخانه‌ها مانعی برای رشد تولید است و به همین جهت در رفع موانع تولید باید توجه ویژه‌ای به مقررات دست و پاگیر دولتی شود.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

چگونه از ضمانت بی همتا دوو استفاده کنیم ؟ /تعویض ماشین لباسشویی 30 روز پس از نصب !

نفیسه رحیمی

نیازمند یک سیاست روشن برای کمک به بخش تولید لوازم خانگی هستیم

نفیسه رحیمی

تعطیلی کارخانه های ال جی و سامسونگ در پی شیوع کرونا

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه