لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی ال کا تاپ لوازم خانگی ایرانی
«ال کا ایران» گزارش می دهد؛

بهترین جاروبرقی ایرانی از نگاه کاربران

بهترین جاروبرقی
xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شناخت بهترین جاروبرقی ایرانی می تواند یک راهنما برای خرید جاروبرقی خوب باشد. از آنجایی که جاروبرقی نقش مهمی را در خانه ایفا می کند در نتیجه باید هنگام خرید این وسیله کمی دقت داشت تا بتوان با توجه به بودجه بهترین جاروبرقی را برای خود خریداری نماید. در بازار لوازم خانگی ایران انواع و اقسام جاروبرقی ها یافت می شود به طور مثال می توانید مدل های مختلفی از جاروبرقی های ایرانی و خارجی را خریداری نمایید. به همین خاطر به راحتی می توان لیستی از گران ترین جاروبرقی ایرانی، بهترین مارک جاروبرقی در بازار ایران، بهترین جاروبرقی از نظر کاربران ، قیمت جاروبرقی های ایرانی و پرفروش ترین جاروبرقی ها تهیه نمود.

جاروبرقی ایرانی چه مارکی خوبه

بهترین جاروبرقی

یکی از سوالاتی که ذهن خریداران را درگیر می کند این است که جاروبرقی ایرانی چه مارکی خوبه . به همین خاطر ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با جاروبرقی های ایرانی آشنا کنیم و همچنین شما را در خرید بهترین جاروبرقی ایرانی راهنمایی نماییم. موضوع اصلی این متن حول محور موارد زیر است.

 • جاروبرقی ایرانی چه مارکی خوبه
 • بهترین مارک جاروبرقی
 • جاروبرقی خوب چی بخرم
 • قیمت جاروبرقی ایرانی
 • جاروبرقی ارزان قیمت ایرانی
 • گرانترین جاروبرقی ایرانی
 • جاروبرقی چی بخرم؟ ایرانی یا خارجی؟
 • بهترین جاروبرقی ایرانی از نظر کاربران
 • بهترین جاروبرقی سطلی ایرانی
 • جاروبرقی سطلی ایرانی چه مارکی خوبه

بهترین جاروبرقی از نظر کاربران

بهترین جاروبرقی

شناخت ویژگی بهترین جاروبرقی از نظر کاربران به شما کمک می کند تا بدانید معیار اصلی شما در خرید جاروبرقی چیست و بهترین جاروبرقی باید چه ویژگی داشته باشد. آشنایی با این ویژگی ها قسمتی از راهنمای خرید بوده پس توجه به آن یکی از ضرورات قبل از خرید به شمار می آید.

خرید از بازار لوازم خانگی با توجه به حضور برندهای مختلف و مدل های متنوع کار بسیار زمان بری است و همین به دلیل خواندن مطالبی با عنوان های راهنمای خرید جاروبرقی و یا جاروبرقی خوب چی بخرم می تواند این امور را راحت تر کند و ضمن این که نگرانی بابت خرید کالای تقلبی و یا مواجه شدن با آپشن های عجیب و غریب کاهش پیدا می کند.

لوازم خانگی همانند هر وسیله ی دیگر با توجه به کیفیت، قیمت آن نیز تغییر می کند به طور مثال جاروبرقی کم صدا و پر قدرت معمولا قیمت بیشتری نسبت به یک جاروبرقی با بالا ترین قدرت مکش با صدای زیاد دارد. پس بعد از آشنایی با ویژگی بهترین جاروبرقی ها آن ها اولویت اول خود را انتخاب نماید و هنگام خرید آن را در نظر داشته باشید. توجه داشته باشید که بهترین جاروبرقی از نظر کاربران مجموعه ای از ویژگی های زیر را شامل می شوند که شما می توانید با مقایسه آن ها و در نظر گرفتن معیار های خود بهترین جارو برقی را برای خود انتخاب نمایید.

 1. قدرت مکش جاروبرقی
 2. میزان صدای جاروبرقی
 3. مارک جاروبرقی و خدمات پس از فروش آن
 4. ظرفیت مخزن جارو برقی
 5. وزن جاروبرقی جهت حمل آسان
 6. طول سیم برق جاروبرقی متناسب با متراژ منزل
 7. امکانات و تجهیزات
 8. قابلیت مکش مایعات
 9. قیمت جاروبرقی

جاروبرقی خوب چی بخرم

بهترین جاروبرقی

با بالا رفتن قیمت لوازم خانگی خارجی اکثریت مردم تمایل بیشتری به خرید لوازم خانگی ایرانی پیدا کردند. به طور مثال جاروبرقی بوش ، ال جی و یا سامسونگ قیمت بسیار بالایی دارند و هر کسی توان مالی خرید آن را ندارد و این سوال برایشان پیش می آید که جاروبرقی خوب چی بخرم. از طرفی همچنان کیفیت محصولات برای مردم در اولویت بوده به همین منظور می خواهند قبل از خرید جاروبرقی با بهترین جاروبرقی های ایرانی آشنا شوند و با توجه به بودجه خود مناسب ترین محصول را خریداری نمایند.

اگر چه با اعمال تحریم ها حضور برخی از برند ها در بازار لوازم خانگی کم رنگ تر شده اما هنوز می توان برخی از جاروبرقی های خارجی را در بازار یافت. این موضوع باعث شده تا مخاطبان بین خرید جاروبرقی ایرانی و جاروبرقی جارجی تردید داشته باشند. جهت رفع این تردید لازم دانستیم تا چند نکته مهم را بیان نماییم.

قبل از خرید مهم ترین سوالی که پیش می آید این است که جاروبرقی چه مارکی خوبه و جاروبرقی خوب چی بخرم ؛ نکته قابل توجه این است که تنها خرید جاروبرقی خوب و با کیفیت مهم نیست بلکه شما باید به اصالت و خدمات پس از فروش نیز توجه داشته باشید. در حال حاضر بسیاری از برند های خارجی نمایندگی رسمی در داخل کشور ما ندارند در نتیجه نمی توان از اصل بودن محصولات موجود در بازار اطمینان حاصل کرد همچنین خدمات پس از فروش آن ها توسط برند های معتبر ارائه نمی شود.

به همین دلیل ما به شما توصیه می کنیم از بین بهترین مارک جاروبرقی های ایرانی یکی را انتخاب نموده و با توجه به معیار خود مناسب ترین مدل را خریداری کنید.

معرفی جاروبرقی ایرانی

معرفی جاروبرقی ایرانی مهم ترین بخش این مطلب به شمار می آید زیرا در این قسمت شما به پاسخ سوال جاروبرقی ایرانی چه مارکی خوبه ؟ ، بهترین مارک جاروبرقی ایرانی چیست ؟ و جاروبرقی خوب چی بخرم ؟ خواهید رسید. در ادامه این بخش نیز با بهترین جاروبرقی ایرانی از نظر کاربران ، گران ترین جاروبرقی دنیا ، قیمت جاروبرقی ایرانی ، بهترین جاروبرقی سطلی ایرانی ، قیمت بهترین جاروبرقی و گران ترین جاروبرقی ایرانی آشنا خواهید شد.

بهترین مارک جاروبرقی ایرانی

بعد از شروع تحریم ها برند های ایرانی فعالیت خود را گسترش دادند و پیشرفت چشم گیری در عرصه تولید لوازم خانگی داشته اند. این موضوع باعث شده تا رقابت در بازار لوازم خانگی ایرانی افزایش یابد همچنین عنوان بهترین مارک جاروبرقی ایرانی به برند های زیادی تعلق پیدا کند. در پاسخ به سوال جاروبرقی ایرانی چه مارکی خوبه می توان پاکشوما، پارس خزر، اسنوا، امرسان، دوو، تولیپس و بست را نام برد.

گران ترین جاروبرقی ایرانی

بهترین جاروبرقی

برای همه ما جذاب است که بدانیم گران ترین لوازم خانگی و یا ابزار های معمولی که ما در زندگی روزمره با آن ها سر و کار داریم چه ویژگی دارد و قیمت آن چقدر است. به طور مثال گران ترین جاروبرقی ایرانی و گران ترین جاروبرقی دنیا می تواند یکی از مواردی باشد که کمی ما را کنجکاو کند.

بهترین جاروبرقی

طراحی گران ترین لوازم خانگی دنیا یکی از کار های خاص بوده که در رکورد گینس ثبت می شود البته اگر این طراحی موفقیت آمیز باشد. ظاهرا آقای HARTMUT GASSMANN توانسته گران ترین جاروبرقی دنیا را طراحی نماید و آن را در گینس ثبت کند. جاروبرقی  HYLA GST نسخه سوارسکی که 21،900 دلار معادل 13،798.88 پوند و 17،173.32 یورو قیمت دارد توسط Hartmut Gassmann به ثبت رسیده است. این طراح آلمانی با همکاری کمپانی آمریکایی HYLA US Gassmann Inc  توانسته این محصول را تولید نماید. از تاریخ 14 اوت 2012 این جاروبرقی در دسترس قرار گرفته و تا کنون کسی نتوانسته این رکورد را تغییر دهد.

بهترین جاروبرقی

جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22R

بهترین جاروبرقی

حال نوبت به گران ترین جاروبرقی ایرانی می رسد که متعلق به کمپانی دوو تعلق دارد. اگر چه گران ترین جاروبرقی جهان از طراحی خاص برخوردار است و در زندگی روزمره استفاده نمی شود اما گران ترین جاروبرقی چنین نیست و دقیقا برای استفاده روزانه طراحی شده است.در حال حاضر جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22R گران ترین جاروبرقی ایرانی بوده که با قیمت 4 میلیون و 750 تومان به فروش می رسد. لازم به ذکر است که این محصول علاوه بر این که یکی از بهترین جاروبرقی های دوو به شمار می آید، در لیست بهترین جاروبرقی های کیسه دار ایرانی نیز قرار گرفته است.

بهترین جاروبرقی

این جاروبرقی به گونه ای طراحی شده که 8 مرحله فیلتراسیون دارد و به صورت الکتریکی قدرت مکش را تنظیم می نماید. همچنین روی بدنه آن یک پنل با صفحه نمایش LED قرار گرفته است که وضعیت جاروبرقی را توسط آلارم ها به نمایش می گذارد، در واقع نشانگر پر بودن کیسه زباله و نشانگر وضعیت فیلتر نیز بر روی این پنل قرار دارد. بهترین جاروبرقی دوو از سه برس مبل، پرده، برس مخصوص گوشه ها و همچنین برس توربو برخوردار شده  و خالی از لطف نیست اگر بدانید گنجایش مخزن این دستگاه 4.5 لیتر است. مشخصات کلی جاروبرقی DVC-LH22R دوو را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.

بهترین جاروبرقی

 

 مشخصات

 کیسه دار

نوع جاروبرقی

2100 وات

قدرت موتور

دارد

فیلتر بهداشتی

70 دسی بل

میزان صدا

HEPA13

نوع فیلتر خروجی

ندارد

قابلیت جذب مایع

دارد

لوله تلسکوپی

دارد

کنترل روی دسته

3 سری

تعداد سری و برس

دارد

آلارم پر شدن کیسه

11 متر

شعاع عملکرد

جاروبرقی ایرانی پارس خزر

بهترین جاروبرقی

جاروبرقی ایرانی پارس خزر چندین سال است که در بازار ایران به فروش می رسد و بسیاری از کاربران محصولات این برند استفاده کردند و راضی هستند. از آنجایی که پارس خزر بیش از ده مدل جاروبرقی در لیست لوازم خانگی خود دارد اما جاروبرقی VC-2200W  عنوان بهترین جاروبرقی را به خود اختصاص داده است. قیمت بهترین جاروبرقی پارس خزر 2 میلیون و 737 هزار تومان بوده که نسبتا قیمت مناسبی دارد.

بهترین جاروبرقی

در این جاروبرقی می توان از سه نوع پاکت دائمی، یکبار مصرف و ضد آلرژی استفاده نمود. همچنین طبق نظر کاربران، این محصول جاروبرقی کم صدا و پرقدرت به شمار می آید که قیمت مناسبی دارد. کسانی که از این محصول استفاده نمودند می گویند یکی از نقطه ضعف های فاحش این محصول جنس بدنه بوده که البته با توجه به امکانات و قیمت آن می توان از آن چشم پوشی کرد.

    مشخصات

 کیسه دار

نوع جاروبرقی

2200 وات

قدرت موتور

ندارد

فیلتر بهداشتی

مشخص نیست

میزان صدا

فیلتر اسفنجی

نوع فیلتر خروجی

ندارد

قابلیت جذب مایع

دارد

لوله تلسکوپی

ندارد

کنترل روی دسته

3 سری

تعداد سری و برس

دارد

آلارم پر شدن کیسه

7 متر

شعاع عملکرد

8 لیتر

حجم مخزن زباله

بهترین جاروبرقی پاکشوما

بهترین جاروبرقی

بهترین جاروبرقی پاکشوما در حال حاضر مدل PVC 25501 بوده که در 8 رنگ به فروش می رسد. کمپانی پاکشوما که به تولید ماشین لباسشویی های با کیفیت ایرانی مشهور است در سال های اخیر تولید خود را تنها به ماشین لباسشویی محدود نکرده و محصولات با کیفیت دیگری نظیر جاروبرقی و یخچال فریزر و… را به لیست محصولات خود اضافه نموده است. جاروبرقی پاکشوما توانسته در بین بهترین جاروبرقی های ایرانی جای خوش کند زیرا کاربران جاروبرقی پاکشوما رضایت کافی را داشته اند.

بهترین جاروبرقی

قیمت بهترین جاروبرقی پاکشوما 3 میلیون و 296 هزار تومان بودهو از قابلیت هایی همانند تنظیم توان و همچنین مصرف پایین انرژی در رده A++ برخوردار است. همچنین این محصول امکان تعویض پاکت را داشته و می توان از پاکت های یکبار مصرف استفاده نمود. کاربرانی که این جاروبرقی را خریداری کردند بر این باورند که این محصول جاروبرقی بی صدا و آرام محسوب می شود و بالاترین قدرت مکش جاروبرقی در این لیست بعد از امرسان به جاروبرقی پاکشوما تعلق دارد.

بهترین جاروبرقی

مشخصات

                                    

نوع جاروبرقی

کیسه دار

قدرت موتور

2500 وات
فیلتر بهداشتی

دارد

میزان صدا

مشخص نیست

نوع فیلتر خروجی

HEPA 13

قابلیت جذب مایع

ندارد

لوله تلسکوپی

دارد
کنترل روی دسته

ندارد

تعداد سری و برس

3 سری

آلارم پر شدن کیسه

ندارد

شعاع عملکرد

15 متر

حجم مخزن زباله

5 لیتر

بهترین جاروبرقی سطلی ایرانی

بهترین جاروبرقی

افرادد زیادی به دنبال خرید جاروبرقی سطلی هستند به همین دلیل سعی بر این دارند تا بهترین جاروبرقی سطلی خارجی و بهترین جاروبرقی سطلی ایرانی را بشناسند تا خرید آگاهانه ای داشته باشند.

بهترین جاروبرقی

از آنجایی که ما در این مطلب تنها به بهترین جاروبرقی های ایرانی می پردازیم به شما در این بخش بهترین جاروبرقی سطلی ایرانی را از مارک بست معرفی خواهیم کرد. جاروبرقی بست مدل BVC-PC18B دارای کلید کنترل سرعت و تنظیم مکش بوده و به گونه ای طراحی شده که به راحتی می توان آن را حرکت داد. کیسه این جاروبرقی حجم زیادی داشته و یک مخزن جدا نیز بر روی دسته آن قرار گرفته است. این محصول بست یکی از جاروبرقی های ارزان قیمت ایرانی بوده که می توان آن را با قیمت 1 میلیون و 390 هزار تومان خریداری کرد. اما نکته قابل توجه این است که کاربران این جاروبرقی بست می گویند اگر چه این جاروبرقی ارزان است و در مشخصات آن میزان صدا 75 دسی بل ثبت شده است اما صدای زیادی را ایجاد می کند و همچنین جثه بزرگی دارد.

مشخصات

                                    

نوع جاروبرقی

سطلی
قدرت موتور

1400 وات

فیلتر بهداشتی

دارد
میزان صدا

75 دسی بل

نوع فیلتر خروجی

ندارد
قابلیت جذب مایع

ندارد

لوله تلسکوپی

دارد
کنترل روی دسته

ندارد

تعداد سری و برس

2 سری
آلارم پر شدن کیسه

ندارد

شعاع عملکرد

5 متر
حجم مخزن زباله

6.5 لیتر

بهترین جاروبرقی تولیپس

بهترین جاروبرقی

لوازم خانگی تولیپس یکی از برند های  ایرانی بوده که در سال 1380 توسط شرکت صنايع الکتريکي ناسيونال ایران به بازار لوازم خانگی ایران معرفی شد. حال جاروبرقی تولیپس مدل VC-A 635 D یکی از بهترین جاروبرقی تولیپس به شمار می آید. این جارو دارای یک پنل دیجیتال برای تنظیم توان دستگاه و یک پاکت زباله قابل شستشو است. موتور جاروبرقی تولیپس از یک محافظ الکتریکی برخوردار شده و مکش فوق العاده بلایی دارد. تولیپس این جاروبرقی را با قیمت 3 میلیون و 630 هزار تومان به فروش می رساند.

بهترین جاروبرقی

مشخصات

                                    
نوع جاروبرقی

کیسه دار

قدرت موتور

2400 وات
فیلتر بهداشتی

دارد

میزان صدا

کم صدا
نوع فیلتر خروجی

HEPA

قابلیت جذب مایع

ندارد
لوله تلسکوپی

دارد

کنترل روی دسته

ندارد
تعداد سری و برس

2 سری

آلارم پر شدن کیسه

دارد
شعاع عملکرد

8 متر

حجم مخزن زباله

4.5 لیتر

جاروبرقی ایرانی اسنوا

بهترین جاروبرقی

همه ما با برند اسنوا آشنایی داریم و می دانیم که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت های زیادی انجام داده است. جای تعجب ندارد که جاروبرقی ایرانی اسنوا در لیست بهترین جاروبرقی های ایرانی قرار بگیرد و تعداد زیادی از کاربران از این جاروبرقی راضی باشند. کسانی که قصد خرید جاروبرقی ایرانی را دارند حتما اسم جاروبرقی اسنوا مدل SVC-A2200BS به گوششان خورده و سوالاتی همانند جاروبرقی اسنوا خوبه ؟ و یا کیفیت جاروبرقی اسنوا چطور است برایشان پیش آمده است.

بهترین جاروبرقی

بیشتر افرادی که این محصول را خریداری نمودند رضایت داشتند و از عملکرد کلی دستگاه راضی بودند. موتور جاروبرقی اسنوا یک موتور نسل 3 بوده که پر قدرت و کم توان است که قابلیت تنظیم توان براین آن وجود دارد. یکی از قابلیت های این دستگاه سیستم دیجیتال پیش فرض اکو بوده که برای تمیز کردن تمامی سطوح مناسب است. هم اکنون در بازار لوازم خانگی قیمت جاروبرقی اسنوا 3 میلیون تومان است.

مشخصات

                                    
نوع جاروبرقی

کیسه دار

قدرت موتور

1500 وات
فیلتر بهداشتی

دارد

میزان صدا

مشخص نیست
نوع فیلتر خروجی

ندارد

قابلیت جذب مایع

ندارد
لوله تلسکوپی

دارد

کنترل روی دسته

دارد
تعداد سری و برس

3 سری

آلارم پر شدن کیسه

ندارد
شعاع عملکرد

10 متر

حجم مخزن زباله

3.5 لیتر

جاروبرقی  امرسان مدل سوپر سایلنت

بهترین جاروبرقی

یخچال های امرسان یکی از شناخته شده ترین محصولات این برند است به طوری که کمتر کسی می داند که جاروبرقی امرسان نیز در بازار به فروش می رسد. جاروبرقی امرسان مدل سوپر سایلنت یکی از بهترین جاروبرقی ها با بالا ترین قدرت موتور به شمار می آید. این جاروبرقی از یک ترموستات برخوردار شده تا زمانی که دمای موتور دستگاه بالا می رود برق را قطع نماید و جاروبرقی خاموش شود تا آسیبی به قطعات دیگر وارد نشود.

بهترین جاروبرقی

از دیگر امکانات جاروبرقی امرسان می توان به مکش با قدرت Turbo، فیلتراسیون 5 مرحله ای و میزان مصرف انرژی در رده A اشاره نمود. جاروبرقی امرسان با قیمت 3 میلیون و 33 هزار تومان به فروش می رسد.

بهترین جاروبرقی

مشخصات

                                    
نوع جاروبرقی

کیسه دار

قدرت موتور

3000 وات
فیلتر بهداشتی

دارد

میزان صدا

مشخص نیست
نوع فیلتر خروجی

ضد باکتری

قابلیت جذب مایع

ندارد
لوله تلسکوپی

دارد

کنترل روی دسته

ندارد
تعداد سری و برس

3 سری

آلارم پر شدن کیسه

دارد
شعاع عملکرد

10 متر

حجم مخزن زباله

4 لیتر

سخن پایانی

همانطور که در ابتدا گفته شد لیست بهترین لوازم خانگی می تواند یک راهنمای کامل و مناسب برای خرید شما باشد زیرا محصولاتی این لیست طبق نظر کاربران انتخاب شده است. پس به راحتی می توانید با توجه به بودجه خود مناسب ترین جاروبرقی را برای خود انتخاب و خریداری نمایید.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

با وجود تولید لوازم‌خانگی هنوز از تولید خرطوم و سیم‌جمع‌کن جاروبرقی عاجزیم

بهنام وحیدی

افزایش قیمت محصولات دوو تکذیب شد

بهنام وحیدی

پرداخت خسارت شرکت های کره جنوبی به گروه بازرگانی دیانی ایران

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه