لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی ایران:

هر آنچه که باید در مورد کارت اعتباری ۳۰ میلیونی خرید لوازم خانگی بدانید

کارت اعتباری ۳۰ میلیونی خرید لوازم خانگی
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، چند روز قبل دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی ایران اعلام کرد که این انجمن کارت اعتباری ۳۰ میلیونی خرید لوازم خانگی می‌دهد.

آنگونه که این مقام مسئول اعلام کرده مبلغ یارانه خرید لوازم خانگی ۱۰،۱۵، ۲۰و ۳۰میلیون تومان است. کارمزد این یارانه خرید، تنها ۴ درصد است. به همین دلیل به نظر می‌رسد که باید از طرح خرید لوازم خانگی اقساطی استقبال شود. اما مشکل این یارانه مدت‌ زمان بازپرداخت اقساط آن است.

افرادی که بخواهند لوازم خانگی اقساطی بخرند، باید بین ۶ تا ۱۲ مبلغ دریافتی را به بانک بازگردانند. به همین دلیل اقساط ماهانه این وام بین ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تا دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

یعنی اگر فردی کارت اعتباری ۳۰ میلیونی خرید لوازم خانگی را دریافت کند و بخواهد ظرف شش ماه این وام را تسویه کند باید ماهانه ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قسط بدهد.

اما اگر قرار بر تسویه ۱۲ ماهه وام خرید لوازم خانگی باشد، مبلغ هر قسط حدود دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. برای همین برخی معتقدند که احتمالا از این یارانه استقبال چندانی نمی‌شود.

بیشتر بخوانید:

شرایط فروش اقساطی جی پلاس با همکاری بانک رفاه اعلام شد + جزئیات

شرایط خرید اقساطی لوازم خانگی

کارت اعتباری ۳۰ میلیونی خرید لوازم خانگی

۱-انجمن لوازم خانگی ایران قراردادی با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ا امضا کرده است. افراد می‌توانند با مراجعه به این بانک، کارت اعتباری برای خرید لوازم خانگی دریافت کنند.

۲-متقاضیان برای دریافت کارت اعتباری باید به بانک معرفی شده مراجعه کنند و بعد از اعتبارسنجی توسط بانک، کارت اعتباری خرید را دریافت کنند.

۳-این یارانه به صورت نقدی نیست و در قالب کارت اعتباری ۱۰، ۱۵، ۲۰و ۳۰ میلیون تومان به متقاضیان داده می‌شود.

۴-دریافت یارانه خرید لوازم خانگی محدودیتی ندارد و همه افراد می‌توانند از این یارانه خرید استفاده کنند.

۲ محدودیت دریافت یارانه خرید لوازم خانگی

اما محدودیت‌هایی برای استفاده از این یارانه خرید وجود دارد. اولین محدودیت این است که امکان خرید فقط از فروشگاه‌هایی وجود دارد که از سوی واحدهای تولیدی داخلی معرفی شده‌اند.

به گزارش تجارت نیوز، دومین مساله این است که کلیه دریافت کنندگان کارت اعتباری، باید حداکثر ظرف یک ماه از زمان دریافت این کارت، از آن استفاده کنند و حداقل یک تراکنش با آن انجام دهند. به عبارتی متقاضی دریافت یارانه خرید لوازم خانگی از زمان دزیافت کارت اعتباری یک ماه برای خرید و استفاده از این کارت فرصت دارد.

نکته دیگر این است که افراد می‌توانند بارها از این تسهیلات استفاده کنند. مشروط بر آنکه مشتری، اقساط واماول را به موقع پرداخت کند. بعد از اتمام اولین وام، متقاضی می‌تواند مجددا برای دریافت یارانه خرید کالا اقدام کند.

به عبارتی در صورت پرداخت منظم اقساط از سوی مشتری امکان شارژ مجدد حساب بلافاصله پس از پرداخت اقساط تسهیلات قبلی به دفعات و بدون تشکیل پرونده مجدد و ضامن وجود دارد.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

انتظارات صنعت لوازم خانگی از رئیس جمهور آینده

نفیسه رحیمی

ورود مجلس به موضوع قیمت گذاری دستوری/ هیچ تولیدکننده ای موافق افزایش قیمت نیست

بهنام وحیدی

افزایش ۲۴ درصد تولید لوازم خانگی در سال ۹۹/ تعامل با شرکت‌های خارجی باید چارچوب مشخصی داشته باشد

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه