لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

انبار احتکار میلیاردی محصولات خانگی در زاهدان کشف شد

مبارزه با قاچاق لوازم خانگی
xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف اقلام متعدد ۷۱۰ هزار عدد انواع لوازم و محصولات خانگی و اتصالات ساختمانی احتکار شده در زاهدان خبر داد.

سردار احمد طاهری در زاهدان اظهار داشت: در ادامه طرح سراسری برخورد با متخلفان اقتصادی و مقابله با احتکار کالاهای اساسی مردم و شهروندان، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت سیستان و بلوچستان با اقدام شبانه روزی، اطلاعاتی و هماهنگی قضائی یک انبار احتکار کالا در شهر زاهدان را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در ادامه ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت سیستان و بلوچستان طی عملیاتی غافلگیرانه اقلام متعدد شامل 710 هزار عدد انواع لوازم و محصولات خانگی و اتصالات ساختمانی احتکار شده به ارزش 60 میلیارد ریال را کشف از این انبار کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه یک متخلف شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شد، گفت: در سال «تولید، پشتیبانش‌ها، مانع‌زدایی‌ها» مقابله با قاچاق کالا و احتکار در اولویت ویژه پلیس استان قرار دارد و ضرورت دارد مردم گزارش‌های خود در این رابطه را با پلیس 110 در میان بگذارند.

به گزارش تسنیم، سردار طاهری گفت: ماموران انتظامی استان در شهرستان‌های میرجاوه و ایست و بازرسی “گٌشت” شهرستان سراوان نیز با اقدام به موقع و تیزهوشانه به ترتیب 3 دستگاه کامیون بونکردار حاوی 66 هزار لیتر گاز مایع و 32 هزار لیتر بنزین هر دو به صورت قاچاق را توقیف و با شناسایی 5 متخلف، پرونده و افراد مربوطه را به دستگاه قضائی  ارسال و معرفی کردند.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

شناسایی انبار احتکار لوازم خانگی به ارزش ۷ میلیارد ریال

نفیسه رحیمی

ثبات قیمت در بازار لوازم خانگی

admin

سه انبار بزرگ لوازم خانگی احتکار شده در بیجار کشف شد

admin

ارسال دیدگاه