لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
«ال کا ایران» گزارش می دهد:

شرایط خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان و نحوه ثبت نام + ویدیو

شرایط خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان با امضای تفاهمنامه صندوق بازنشستگی کشوری با بانک صادرات ایران و گروه انتخاب از 20 مهر 99 آغاز شده است و در این بخش تلاش شده تا به بررسی ضوابط و شرایط دریافت وام لوازم خانگی بازنشستگان با جزئیات کامل پرداخته شود. تمامی بازنشستگان کشور می توانند طی این تفاهمنامه سه جانبه از تسهیلات 30 تا 50 میلیون تومانی با اقساط 60 ماهه و نرخ 10 درصد استفاده کنند و هیچ محدودیتی در طرح خرید لوازم خانگی بازنشستگان وجود ندارد و جالب است بدانید که بازنشستگان تک ورثه یعنی در صورتی که همسر آن‌ها وارثشان است می‌توانند برای دریافت وام خرید لوازم خانگی بازنشستگان اقدام کنند.

بیشتر بخوانید:

مزایای خرید لوازم خانگی اقساطی /چگونه لوازم خانگی قسطی بخریم؟

جزئیات خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان

جزئیات خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان

جزئیات خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان شامل مواردی نظیر نحوه ثبت نام طرح خرید لوازم خانگی بازنشستگان، هدف از امضای این قرارداد مشترک، شرایط خرید اینترنتی لوازم خانگی بازنشستگان و…. می شود که در این مطلب تلاش شده تا به طور کامل به آن ها پرداخته شود و به سوالات اکثر مخاطبان پاسخ دهیم.

شرایط خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان و نحوه ثبت نام

این طرح به عنوان بسته هفتم یاری شناخته می شود که با مراجعه به سایت sabasrm.ir و سپس ورود به بخش طرح یاری (بسته هفتم (خرید قسطی لوازم خانگی ایرانی ) و مطالعه شرایط خرید اقساطی لوازم خانگی برای بازنشستگان و کلیک بر روی آیکون  (مشاهده و خرید لوازم خانگی) می توانید اقدام به انتخاب و خرید کنید. در ادامه شرایط و چگونگی دریافت وام لوازم خانگی بازنشستگان کشوری و مراحل خرید به صورت گام به گام توضیح داده شده است که بهتر است پیش از خرید نگاهی به آن بیندازید.

ضوابط خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان

  • صندوق بازنشستگی کشوری برای هر فرد بر اساس خالص دریافتی حقوق ماهانه یک اعتباری در نظر گرفته است که حداقل 30 میلیون و حداکثر 50 میلیون تومان است و برای مشاهده اعتبار خود می توانید در ابتدا به سایت sabasrm.ir و یا صندوق بازنشستگی کشوری به بخش بسته هفتم یاری مراجعه کرده و با کلیک بر روی آیکون مشاهده اعتبار اطلاعات لازم را کسب کنید.

ضوابط خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان

 

ضوابط خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان

  •  بازنشسته گرامی در هر بار خرید از فروشگاه لوازم خانگی بازنشستگان باید 2 درصد از بهای کالا را به صورت نقدی پرداخت کند که البته تنها باید از طریق سپهر کارت بانک صادرات انجام شود و در نهایت 98 درصد باقی مانده را باید با سود 10 درصد طی 60 قسط یعنی 5 ساله پرداخت کند که از حقوق ماهیانه کسر می شود.

سپهر کارت بانک صادرات

  • بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند در صورت تمایل در یک یا چند نوبت از این اعتبار استفاده کنند.
  • هر فرد می توانند از 20 مهر 99 تا شهریور 1400 برای دریافت وام خرید لوازم خانگی بازنشستگان کشوری و در واقع خرید اقساطی لوازم خانگی اقدام کند.
  • مبلغ اضافه بر اعتبار باید به صورت نقدی پرداخت شود.

فروش اینترنتی گروه انتخاب و خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان

  • خرید اقساطی بازنشستگان صرفا از طریق فروشگاه لوازم خانگی بازنشستگان یعنی سایت فروش اینترنتی گروه انتخاب انجام می‌شود و کالای خریداری شده درب منزل به هر فرد تحویل داده می شود که البته هزینه تحویل تا درب منزل بر عهده فروشگاه بوده و خریدار باید تا داخل خانه و یا آپارتمان را پرداخت کند.
  • صندوق بازنشستگی کشوری هیچ مسئولیتی در خصوص سالم بودن و گارانتی نداشته و خریدار باید در هنگام تحویل تمامی موارد را بررسی کند.

 

نحوه ثبت نام وام خرید لوازم خانگی بازنشستگان کشوری

بعد از خواندن ضوابط خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان حالا وقت آن رسیده که با نحوه ثبت نام وام خرید لوازم خانگی بازنشستگان کشوری آشنا شویم که مراحل آن به ترتیب شرح داده شده است.

1. در ابتدا برای ثبت نام وام خرید لوازم خانگی بازنشستگان کشوری باید به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir مراجعه کنید و سپس وارد بخش طرح یاری شده و در نهایت با انتخاب بسته هفتم: خرید اقساطی لوازم خانگی وارد صفحه مورد نظر می شوید که در تصاویر ذیل کاملا مشخص شده است.

خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان

خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان

2. در این قسمت شرایط و چگونگی خرید قسطی لوازم خانگی توضیح داده شده که البته در بالا به آن اشاره شد و به علاوه دو آیکون نارنجی مشاهده و خرید لوازم خانگی و مشاهده اعتبار به چشم می خورد و همان طور که گفته شد برای اطلاع از اعتبار خود بر اساس حقوق ماهیانه می توانید به این بخش مراجعه کنید و وارد کردن کد ملی، شماره حساب و نیز شماره دفتر کل اجباری است.

خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان

3. با کلیک بر روی آیکون مشاهده و خرید لوازم خانگی به صورت مستقیم وارد فروشگاه لوازم خانگی بازنشستگان یعنی سایت  گروه انتخاب شده که در این قسمت هم نیز آیکون های ضوابط خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان و محصولات دیده می شود که ضوابط به صورت کامل در بالا توضیح داده شد و با ورود به بخش محصولات می توانند کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید اگرچه پیش از آن باید وارد بخش ورود به طرح یاری در این صفحه شده و اطلاعات شخصی نظیر شماره موبایل، کد ملی و شماره حساب را وارد کنید.

خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان

4. در صفحه فروشگاه لوازم خانگی بازنشستگان قسمتی وجود دارد که تصویر آن را در ذیل مشاهده می کنید و به لطف این بخش می توانید مبلغ اقساط را بر اساس میزان استفاده از تسهیلات طرح یاری بازنشستگان مشاهده کنید که به عنوان مثال مبلغ اقساط به صورت ماهیانه برای خرید یک کالای 12 میلیون تومانی طی 60 ماه 251 هزار تومان است.

خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان

هدف از اجرای طرح یاری بازنشستگان

صندوق بازنشستگی کشوری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در جریان مراسم رونمایی از این طرح، توسعه قدرت خرید بازنشستگان را هدف از اجرای طرح یاری بازنشستگان عنوان کرد و افزود: این طرح یک مسئولیت مهم و ملی را ایفا کرده و همکاری استراتژیک میان بخش خصوصی و تولیدی، تامین‌ کنندگان مالی و صندوق بازنشستگی کشوری به ‌عنوان متولی و نهاد حاکمیتی را ارائه کرده است.

وی با اشاره به این که هدف مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری در این دوره، ارتقای کیفیت زندگی بازنشستگان بوده است که البته  اجرای طرح همسان‌سازی و افزایش حقوق بازنشستگان هم مشکلات و نیازهای آنان را برطرف نمی‌کند و به همین دلیل با اجرای طرح‌های رفاهی و خدماتی تلاش کرده‌ایم قدرت خرید بازنشستگان را تا ۳۰ درصد افزایش دهیم.

کمبود لوازم خانگی برای خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان برطرف می‌شود

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در پایان گفت که اجرای طرح یاری بازنشستگان و تحقق خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان کشوری طی روند چهار ماهه و برگزاری جلسات متعدد میان صندوق بازنشستگی کشوری، بانک صادرات ایران و گروه صنعتی انتخاب انجام شده است و جزئیات فنی، قانونی و مالی آن مورد بررسی دقیق گرفته است.

بیشتر بخوانید:

آخرین وضعیت ثبت نام وام لوازم خانگی بازنشستگان

کمبود لوازم خانگی برای خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان برطرف می‌شود

کمبود لوازم خانگی برای خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان برطرف می‌شود

خبری در خصوص کمبود لوازم خانگی برای خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان منتشر شده بود که صندوق بازنشستگی کشوری در واکنش به این خبر اعلام کرد: محصولات ارائه شده در وبسایت خرید اینترنتی گروه صنعتی انتخاب و یا فروشگاه لوازم خانگی بازنشستگان با توجه به استقبال بازنشستگان با فقدان موقت موجودی مواجه شده است که طی هماهنگی لازم با بانک صادرات و همچنین کارخانه به زودی برطرف می شود.

وی افزود: طرح یاری بازنشستگان با هدف تأمین کالای مصرفی بادوام به ارائه پنج نوع از مهمترین لوازم خانگی (یخچال فریزر، تلویزیون، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و اجاق گاز) مورد نیاز برای جامعه بازنشستگان کشوری به اجرا گذاشته شده است که طی هفته آینده مشکل کمبود لوازم خانگی برطرف خواهد شد و موجودی کالا با توجه به میزان خرید طی بازه های زمانی مختلف تامین می شود.

ثبت نام برای وام خرید لوازم خانگی بازنشستگان کشوری در حال حاضر برای 5 کالای ذکر شده امکان پذیر است که پیش بینی می شود با بهبود خدمات امکان خرید سایر لوازم خانگی ها فراهم شود.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

توسعه ظرفیت‌های انتخاب الکترونیک برای خرید اقساطی لوازم خانگی از سوی بازنشستگان

زهرا سیاحی

خبرنگاران و زوج‌های جوان برای دریافت وام لوازم خانگی اقدام کنند

نفیسه رحیمی

جزئیات خرید لوازم خانگی با وام ۵۰ و ۳۰ میلیون تومانی برای بازنشستگان

نفیسه رحیمی

یک دیدگاه

مجید 21 بهمن 1400 at 0:05 ق.ظ

سلام لطف کنید به مسئولین بگیدیک نظارت هم به نحوه خرید لوازم خانگی بااین روش داشته باشندیک یخچال که توبازاربه قیمت۱۹میلیون بفروش میرسه روایت طرح به قیمت۲۲میلیون به مردم میدم وحدود۳میلیون گران‌فروشی دارندخواستیدمن خودم گرفتم و نشانی چادری فروشگاه روهم بدم باسواد بانک حدود۷میلیون باید اضافه پول بدیم تایم یخچال بخریم خداروخوش نمیاد

پاسخ

ارسال دیدگاه