لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی ویدیوهای لوازم خانگی
قائم مقام گروه صنعتی پاکشوما خبر داد:

ماشین لباسشویی، ظرفشویی و جاروبرقی کنوود با همکاری پاکشوما تولید خواهد شد – ویدیو

xvision
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، قائم مقام گروه صنعتی پاکشوما در سمینار کنوود گفت : در دنیای امروز ادغام برندها یک امر مرسوم است و این مهم در حال گسترش است.

حسین اسحقی در ادامه افزود : جایگاه پاکشوما پس از حدود نیم قرن فعالیت کجاست؟ این پرسش مهمی است و باید گفت جایگاهی که درحال حاضر پاکشوما در آن قرار گرفت مدیون زحمات آقای ابراهیمی است.

وی ادامه داد : واحد تحقیق و توسعه و همچنین تیم قدرتمند بازرگانی و البته خدمات پس از فروش مناسب باعث شده تا پاکشوما دربهترین جایگاه ممکن قرار بگیرد.

اسحقی گفت : تحریم ها باعث بسته شدن درهای کشور به روی ورود محصولات خارجی شد. اما برند پاکشوما با همکاری مناسببا برندهای معتبر دنیا از جمله کنوود توانست در همین شرایط، به فعالیت خود با قدرت هرچه بیشتر ادامه دهد.

قائم مقام گروه صنعتی پاکشوما ادامه داد : در سال 2020 قرارداد همکاری با برند کنوود بسته شد و در فاز اول تولید کولرگازی ۱۸۰۰۰و ۲۴۰۰۰ در دستور کار قرار گرفت. در فاز دوم تولید ماشین ظرفشویی، لباسشویی و جاروبرقی کنوود نیز در دستور کار قرار دارد و بهزودی این محصولات نیز در کشور تولید خواهد شد.

وی در پایان گفت : قرارداد کنوود با برند پاکشوما بلند مدت است و اهداف خوبی برای توسعه محصولات مشترک کنوود و پاکشوما برنامه ریزی شده است. هدف ما این است که محصولات با کیفیت را تولید و به دست مشتری برسانیم.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

چگونه محصولات پاکشوما را به مشتریان معرفی کنیم؟ + ویدیو

نفیسه رحیمی

ارزان ترین جارو برقی های بازار ایران

نفیسه رحیمی

آخرین قیمت ماشین لباسشویی های پاکشوما + مشخصات

فرناز گلرخ

ارسال دیدگاه