لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی نمایشگاه لوازم خانگی
«ال کا ایران» گزارش می دهد؛

محصولات جدید لومکس در نمایشگاه لوازم خانگی با حضور زندوکیلی رونمایی می شوند

xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، 10 محصول جدید لومکس در نمایشگاه لوازم خانگی تهران با حضور محمد زندوکیلی؛ خواننده سرشناس و مطرح کشور رونمایی خواهند شد و علاقه مندان می توانند از فردا 29 آذر تا 2 دی ماه با مراجعه به غرفه لومکس، از نزدیک  فناوری و دستاوردهای جدید این برند را بازدید کنند.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران با حضور بیش از  516 شرکت برگزار می شود و لومکس به عنوان یکی از تولید کنندگان شناخته شده در بخش لوازم صوتی و تصویری و لوازم خانگی در این رویداد شرکت می کنند و قرار است جدیدترین اسپیکرهای و سایر تولیدات خود را در معرض نمایش بگذارد.

لومکس یکی از تولید کنندگان تاثیر گذار در بازار لوازم صوتی و تصویری به ویژن اسپیکر است و به تازگی از قدرتمند ترین اسپکیر خود با عنوان کاردینال رونمایی کرده که دارای 6 ووفر 12 اینچی است. برای مشاهده از نزدیک این محصول تازه وارد و سایر تولیدات این شرکت می توانید به غرفه لومکس یا شرکت بانیان سرویس در سالن 38A مراجعه کرده و به طور مستقیم برای خرید اقدام کنید.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی از 29 آذر الی 2 دی ماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و علاقه مندان می توانند از ساعت 8 الی 15 عصر از این رویداد بازدید کنند.

انتهای پیام/

 

 

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

حرکت صنایع لوازم خانگی به سوی کمال: آهسته اما پیوسته

admin

نمایشگاه لوازم خانگی و لوستر، سوغات و هدایای استان‌ها در کرمانشاه برگزار می‌شود

admin

بازدید مدیرکل و معاون پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از غرفه بلانتون

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه