نگهداری لوازم خانگی قاچاق
اخبار لوازم خانگی

نگهداری لوازم خانگی قاچاق به ارزش 5 میلیارد

سرهنگ مهدی سبحانی فر در خصوص دپوی لوازم خانگی گفت: با توجه به طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و بررسی مأموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی، متوجه نگهداری لوازم خانگی قاچاق در یکی از منزل های استان اصفهان شدیم.

آتنا میراحمدی | 1 هفته قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سرهنگ مهدی سبحانی فر در خصوص دپوی لوازم خانگی گفت: با توجه به طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و بررسی مأموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی، متوجه نگهداری لوازم خانگی قاچاق در یکی از منزل های استان اصفهان شدیم.

ماموران پلیس پس از اطمینان از صحت موضوع و با هماهنگی مرجع قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند و بررسی ها نشان داد 24 دستگاه کولر گازی و ۲ دستگاه ماشین ظرف‌شویی و لباسشویی خارجی قاچاق در این مکان نگهداری می شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: با توجه به بررسی های لازم، این کالا ها فاقد هرگونه مدارک قانونی و معتبر گمرکی بودند و ارزش آن ها 5 میلیارد ریال تخمین زده شده است. همچنین در این مورد قاچاق کالا یک متهم شناسایی شد که بعد از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد./مهر

انتهای پیام/

 

نظر شما چیست؟