دکوراسیون منزل

چه وسایلی در خانه هیچ وقت از مد نمی افتند؟

اگر شما هم به دنبال پاسخ سوال چه وسایلی در خانه هیچ وقت از مد نمی افتند؟ هستید، در ادامه با ما همراه شوید.

نفیسه رحیمی | 4 روز قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»،  برخی از وسایل خانگی و اجزای دکوراسیون از دیرباز در خانه افراد حضور داشته و هیچ وقت قدیمی نمی شوند.به عبارت دیگر این وسایل همواره تازگی و جذابیت خود را حفظ کرده و در طول زمان های مختلف می توان از آن ها بهره برد. اگر شما هم به دنبال پاسخ سوال چه وسایلی در خانه هیچ وقت از مد نمی افتند؟ هستید، در ادامه با ما همراه شوید.

کفپوش لینولئوم

لینولئوم یکی از قدیمی ترین انواع کفپوش ها است که امروزه نیز محبوب هستند.جالب است بدانید که این کفپوش ها از مواد طبیعی ساخته شده و هیچ آسیبی به طبیعت نمی زنند.این کفپوش ها در برابر رطوبت مقاوم بوده و ضدباکتری و آلرژی هستند.از معایب این کفپوش ها می توانید نیاز به واکس زدن، قیمت گران و همچنین قابل اشتعال بودن اشاره کرد. این کفپوش در طرح ها و رنگ های مختلفی عرضه و در تمامی فضاها مانند آشپرخانه و حمام استفاده می شوند.

فرش های شگی

 

فرش های شگی در دهه 1970 بسیار ترند بودند و بیشتر کاربران به رنگ نارنجی روشن این فرش ها علاقه نشان می دادند.فرش های شگی یا پرز بلند به دلیل داشتن ظاهری مدرن هنوز با استقبال بالای مردم به ویژه جوانان و نوجوانان مواجه هستند.

صندلی های بین بگ

لوازم خانگی هایی که هیچ وقت از مد نمی افتند!

صندلی های بین بگ در دهه 70 بسیار پرطرفدار بودند اما امروزه هم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. این صندلی ضمن راحتی فوق العاده ای که دارند، دارای ظاهری مدرن بوده و امروزه در طرح های مختلف در دکوراسیون خانه های امروزی جا دارد.

پنل های چوبی دیواری

پنل های دیواری از جنس چوب ظاهر گرم و جذابی به خانه می بخشند و بیشتر برای خانه های ویلایی کاربرد دارند.نسخه های دهه 70 معمولا از جنس چوب واقعی بودند.امروزه دیوارپوش ها در انواع سبک های مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک موجود و معمولا از جنس چوب مرغوب و ام دی اف هستند.

مبل های پارچه ای گلدار

مبل های پارچه ای گلدار امروزه هم استفاده می شوند و معمولا برای با مبل های ساده ترکیب می شوند.طراحان جسور و علاقه مند به سورئال معمولا از این مبل ها استفاده می کنند.

شومینه های سنگی

شومینه های سنگی یکی از ترندهای دهه 70 بود که امروزه هم کاربرد دارد و بیشتر برای ویلاها و کلبه های سوئیسی استفاده می شود.

کاغذ دیواری طرح دار

کاغذ دیواری در طرح های گل و اشکال هندسی بزرگ در دهه 70 خیلی مورد استفاده قرار می گرفت و امروزه برخی از افراد ترجیح می دهند تمامی فضاها یا قسمتی از دیوار را با کاغذ دیواری های طرح دار بپوشانند.

ظرف های پیرکس

لوازم خانگی هایی که هیچ وقت از مد نمی افتند!

ظرف های پیرکس هنوز هم در طرح و سایزهای مختلف موجود هستند و در واقع مزایای آن ها باعث شده تا امروزه هم پرطرفدار باشند.

مکرومه

لوازم خانگی هایی که هیچ وقت از مد نمی افتند!

مکرومه یکی از اجزای جدانشدنی خانه ها در دهه 70 بود و بسیاری از افراد آویزهای گلدانی از جنس مکرومه را به یاد دارند. تزیینات و یا حتی کیف و لباس های مکرومه امروزه بسیار ترند شده اند و تنوع بالایی دارند و یکی از اجزای اصلی دکوراسیون سنتی و بوهو به شمار می روند.

گلدان

لوازم خانگی هایی که هیچ وقت از مد نمی افتند!

گلدان ها از گذشته تا به امروز وجود داشته اند و در حال حاضر فقط ظاهری مدرن پیدا کرده اند. اکثر گلدان از جنس سفال هستند زیرا اسفال گری از هنرهای پرطرفدار بوده اگرچه نسخه های سرامیکی هم به این دسته اضافه شدند.

قهوه ساز

لوازم خانگی هایی که هیچ وقت از مد نمی افتند!

قهوه یکی از نوشیدنی های پرطرفدار از گذشته تا به امروز بوده و طبیعی است که هنوز هم این وسیله محبوب باشد.البته باید اضافه کرد که نسخه های امروزی با امکانات بیشتری عرضه می شوند.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟