اخبار لوازم خانگی

سیستم امنیتی سامسونگ برای حفاظت از خانه های هوشمند

شرکت سامسونگ الکترونیک و ADT LLC، شرکت ارائه دهنده ی خدمات امنیتی طی یک همکاری مشترک، سیستم امنیتی جدیدی را برای خانه های هوشمند معرفی کردند.

admin | 6 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، این سیستم شامل یک کیت راه انداز امنیت خانه (Home Security Starter Kit) و یک پک گسترش امنیت خانه (Home Safety Expansion Pack) می شود که یک راه حل جدید برای ایجاد خانه ی امن و نیز ارتقای اکوسیستم خانه هوشمند برای برطرف کردن نیاز مشتریان است.

 بیل لی، نایب رییس بخش لوازم خانگی هوشمند سامسونگ اعلام کرد، طی تحقیقات انجام شده توسط شرکت سامسونگ، امنیت خانه علت اصلی هوشمند کردن خانه و نیز استفاده از لوازم هوشمند در میان مشتریان است.

وی افزود، همکاری مشترک سامسونگ وADT آرامش و امنیت خاطر را برای کاربران به کمک عملکرد سریع این سیستم در صورت وقوع هرگونه حادثه به ارمغان می آورد. اساس کار این سیستم DIY جدید مبتنی بر کیت راه انداز امنیت خانه (Home Security Starter Kit) که از یک هاب امنیتی، دو حسگر در و پنجره و حسگرهای حرکتی تشکیل شده است.

علاوه بر آن، این سیستم می تواند با استفاده از حسگرهای اضافی از جمله حسگرهای و هشدار دهنده های آتش، مونواکسید کربن و آب گسترش پیدا کند.

نظر شما چیست؟