بهترین لوازم هوشمند آشپزخانه
اخبار لوازم خانگی

بهترین لوازم هوشمند آشپزخانه 2020 زیر ذره بین

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، بهترین لوازم هوشمند آشپزخانه دارای ویژگی ها و امکانات منحصر به فردی هستند ...

زهرا سیاحی | 4 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، بهترین لوازم هوشمند آشپزخانه دارای ویژگی ها و امکانات منحصر به فردی هستند که به عنوان بهترین لوازم آشپزخانه شناخته شده اند. آشپزخانه نقش اساسی  در خانه ایفا می کند و کاربران و اعضای خانواده بیشتر وقت خود را در آشپزخانه صرف پخت و پز و شست و شوی ظروف می کنند.

لوازم آشپزخانه همانند بسیاری از لوازم خانگی با پیشرفت فناوری به روز شده و به سمت هوشمند شدن در حال حرکت هستند. یکی از نکات قابل توجه لوازم هوشمند آشپزخانه قابل تنظیم بودن آن ها است. با وجود کلیدهای میانبر و تنظیمات قابل برنامه ریزی در محصولات هوشمند می توان زندگی جدیدی از خانه هوشمند را تجربه کرد. در ادامه این بخش به معرفی بهترین لوازم هوشمند آشپزخانه در سال 2020 پرداخته شده است.

توستر هوشمند Revolution

اغلب افراد خانه جهت گرم کردن نان از توستر استفاده می کنند. توسترها در مدل ها و برندهای مختلفی در بازار لوازم خانگی در حال فروش هستند و کاربران با توجه به نیاز خود می توانند توستر با 2 الی 4 درگاه قرارگیری نان تهیه کنند.

توستر هوشمند Revolution با صفحه نمایش لمسی که دارد به کاربران خود این امکان را می دهد تا نان را به دلخواه گرم کنند. از دیگر ویژگی های این محصول هوشمند می توان به سرعت بالای آن در گرم کردن نان اشاره کرد. این محصول توانایی گرم کردن نان در 15 ثانیه را دارد.

شیر آب هوشمند Kohler

شرکت کوهلر (Kohler) در زمینه ابزار حمام و سرویس های بهداشتی تحول عظیمی ایجاد کرده و اخیرا به طراحی یک شیر آب هوشمند پرداخته که با فرمان های صوتی قابل استفاده است.

برخورداری این شیر آب از کنترل صوتی به کاربران این امکان را می دهد تا در حین انجام کاری بتوانند بطری و یا لیوان خود را از آب پر کنند. این شیر آب به راحتی می تواند تشخیص دهد که چه مقدار از لیوان، پارچ و بطری را پر از آب کند.

دستگاه قهوه ساز هوشمند Hamilton Beach

طرفداران قهوه همیشه به دنبال بهترین دستگاه های قهوه ساز موجود در بازار لوازم خانگی هستند. امروزه افراد به دلیل مشغله کاری نمی توانند وقت زیادی صرف درست کردن قهوه کنند و به دنبال ساده ترین و سریع ترین راه حل جهت دم کردن قهوه هستند.

دستگاه قهوه ساز هوشمند Hamilton Beach قابلیت اتصال به سیستم صوتی الکسا را دارد و کاربران می توانند با فرمان های صوتی که می دهند در کمترین زمان قهوه دلخواه خود را نوش جان کنند.

یخ ساز هوشمند FirstBuild

با فرارسیدن فصل تابستان و گرم شدن هوا کاربران جهت خنک کردن سریع نوشیدنی های خود از یخ استفاده می کنند. برای درست کردن یخ زمان زیادی باید صرف شود اما شما با داشتن یخ ساز هوشمند FirstBuild در کمترین زمان به یخ دسترسی دارید و نکته قابل توجه این یخ ساز این است که می تواند تشخیص دهد تا چه مقدار یخ در ظروف شما بریزد.

دستگاه هوشمند پرورش گیاه AeroGarden

دستگاه هوشمند پرورش گیاه به عنوان یکی از دستگاه های کاربردی در آشپزخانه مورد استفاده افراد قرار می گیرد. وجود این محصول هوشمند در آشپزخانه به کاربران این امکان را می دهد در هر زمانی که می خواهند به گیاهان و سبزی های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

چراغ های ال ای دی این دستگاه هوشمند پرورش گیاه، گیاهان و سبزیجاتی تازه در اختیار شما قرار می دهد. وجود چنین گجت هوشمندی در آشپزخانه برای هر خانم خانه داری واجب است، زیرا وقت کمی صرف خرید سبزیجات می کنند و در هر زمان، هر نوع گیاهی که بخواهند در اختیار دارند.

خانه ی هوشمند

خانه ی هوشمند همانند گوشی هوشمند یک تغییر اساسی در زندگی امروزی بشر تلقی می شوند. ابزار های خانه هوشمند انقلابی بزرگ در صنعت لوازم خانگی هستند که امور منزل را به طور چشمگیری راحت تر کرده اند.

خانه ی هوشمند امور منزل را با زحمت و انرژی کمتر انجام می دهد که می توان به تنظیم تهویه هوا، خاموش کردن لامپ ها، روشن کردن مایکروویو برای گرم کردن غذا و همچنین زمان بندی وسایل خانه اشاره کرد. به عنوان مثال می توان تعیین کرد تا یک سری از کارها در ساعات خاصی از روز به صورت خودکار انجام شود.

استفاده از لوازم خانگی هوشمند طی سال های اخیر در ایران نیز رواج پیدا کرده اما با توجه به برخی از محدودیت ها همچنان راه زیادی تا فراگیر شدن این سری وسایل وجود دارد.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟